На протязі не одного року факультет «Механічний» займає призові місця:

Всі переможці номінацій нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Неодноразово факультет займає перші місця з винахідницької роботи


Студенти факультету постійно отримують іменні стипендії:

В останні роки студенти факультету займають призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах з опору матеріалів та теоретичної механіки.СПОРТ

Студенти механічного факультету активно займаються спортом, приймають участь у спартакіаді університету. Кількість студентів, що займаються у спортивних секціях перевищує 50 чоловік. Більшість із них приймають участь у змаганнях між факультетами, а деякі входять до складу збірних команд університету.

ГУРТОЖИТОК

ХУДОЖНЯ САМОДІЯЛЬНІСТЬ

В палаці культури студентів кожного року проходять концерти факультету «Механічний» в рамках фестивалю «Студентська весна». Студенти проявляють велику активність і зацікавленість, демонструють творчі здобутки і патріотизм.
КВК

Студенти механічного факультету проявляють велику активність і зацікавленість, демонструють чудове почуття гумору, кмітливість і творчі здобутки. За організацію і успішне проведення конкурсу «КВК» і проявлені творчі здібності, кмітливість, художню майстерність та намагання відстояти честь факультету згідно розпорядження по Механічному факультету оголошено подяку студентам.