07 лютого 2017 року відбувся міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційної роботи: Мурадяна Леонтія Абрамовича на тему "РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ НА РІЗНІХ ЕТАПАХ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ".


Cкачать .pdf

10.11.2016 року студенти п’ятого курсу виконували лабораторну роботу по дисципліні «Санітарно-технічне обладнання вагонів» у вагоні-тренажері на території Дніпропетровського пасажирського вагонного депо. Лабораторну роботу проводили старші викладачі кафедри «Вагони та вагонне господарство» ДНУЗТу Кирильчук Олег Анатолійович та Єпов Володимир Петрович.

Тема роботи: «Аналіз теплового режиму роботи водяної опалювальної установки». Під час виконання лабораторної роботи студенти детально ознайомились і побачили на власні очі всі елементи опалювальної установки пасажирського вагона, а також мали можливість попрацювати з сучасним вимірювальним обладнанням, яке використовувалось для вимірювання температури поверхонь та повітря.

Висловлюємо вдячність начальнику депо Соніну Дмитру Олександровичу та всім працівникам депо, які допомогли організувати та провести лабораторну роботу.


24.11.2016 відбувся науковий кафедральний семінар, на якому заслухали виступ доцента Л.А.Мурадяна стосовно дисертації (на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук) на тему: "Розвиток наукових основ удосконалення системи технічного обслуговування та ремонту вантажних вагонів.


14.11.2016 р на території Дніпропетровського пасажирського вагонного депо проводився теплоаудит пасажирських вагонів з використанням тепловізора. Теплоаудит проводили співробітники депо та Дорожньої електротехнічної лабораторії Придніпровської залізниці. У цьому заході прийняв участь старший викладач кафедри «Вагони та вагонне господарство» ДНУЗТу Кирильчук Олег Анатолійович. Під час теплоаудиту якісно оцінювали стан теплової ізоляції бокових стін пасажирських вагонів за допомогою зроблених термограм та фотографій.


За багаторічну бездоганну працю, сумлінне виконання службових обов'язків, високу професійну майстерність і творчу ініціативу, забезпечення підготовки висококваліфікованих кадрів для залізниці, підвищення кваліфікації спеціалістів, розробку та впровадження нових технологій, наукових розробок та з нагоди Дня залізничника, Вислогузов Віктор Тихонович нагороджений подякою від Придніпровської залізниці.


Доцент кафедри Мурадян Леонтій Абрамович дав інтерв’ю порталу PERSONA: «Парни и девушки обеспечивают себя работой, которая будет оставаться востребованной всегда и везде»

http://persona.dp.ua/parni-i-devushki-obespechivayut-sebya-rabotoj-kotoraya-bude-ostavatsya-vostrebovannoj-vsegda-i-vezde-dnepropetrovskij-nacionalnyj-universitet-zheleznodorozhnogo-transporta-imeni-akademika-v-lazar/

Новий навчальний рік кафедра зустрічає з новим завідувачем - д.і.н, доцентом Довганюком Степаном Степановичем

З 15.06.2016 по 17.06.16 на кафедрі відбулися захисти магістерських робіт і дипломних проектів.

17 червня 2016 року в Харкові, в спеціалізованій вченій раді Українського державного університету залізничного транспорту, успішно пройшов захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук Мямліна Владислава Віталійовича, доцента кафедри «Вагони та вагонне господарство» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.акад. В. Лазаряна.

Професор Мямлін С. В. Офіційні опоненти: професор Кельріх М. Б. і професор Бубнов В. М. Здобувач наукового ступеня доктора наук Мямлін В. В.

22.01.16 відбувся міжкафедральний семінар, на якому відбувся попередній розгляд докторських дисертацій Горобченко Олександра Миколайовича і Прохорченко Андрія Володимировича (УкрДУЗТ).

4 листопада 2015 р. відбулось засідання кафедри "Вагони та вагонне господарство"

під час якої проректор з наукової робити, д.т.н., професор Мямлін Сергій Віталійович вручив співробітникам кафедри подяки і грамоти від Партнерів і Міської Ради Дніпропетровська.

16 жовтня 2015 р. відбувся захист дисертації

на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Вакуленко Леоніда Ігоровича - "Удосконалення технології обробки суцільнокатаних залізничних коліс з метою запобігання ушкоджень поверхні кочення" зі спеціальності: 05.22.07 – Рухомий склад залізниць і тяга поїздів.

15 жовтня 2015 р. відбувся захист дисертації

на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Мілянич Андрія Романовича "Удосконалення технології очищення котлів вагонів-цистерн при підготовці їх до ремонту" зі спеціальності: 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту.

12 жовтня 2015 р. відбувся вступний екзамен до аспірантури зі спеціальності: 05.22.07 – Рухомий склад залізниць і тяга поїздів.

22-26.04.2013 року в Одесі (Україна)

пройшло ХХVIII засідання Конференції Генеральних директорів
(відповідальних представників) залізниць ОСЗ, в якому взяв участь
завідувач кафедри «Вагони та вагонне господарство» Мямлін Сергій Віталійович

Завідувач кафедри «Вагони та вагонне господарство» Мямлін Сергій Віталійович взяв участь у 6-му міжнародному симпозіумі, який проходив у корейському Національному Університеті Транспорту (Корея).

8-9 квітня 2013 р.
відбулася Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих вчених,
магістрантів та студентів на кафедрі «Вагони та вагонне господарство».

Студенти другого, третього, четвертого та п’ятого курсів підготували доповіді та виступили на конференції. Доповідачами на конференції були не тільки студенти кафедри «Вагони та вагонне господарство», а й представники інших кафедр. Під час конференції всього було заслухано 23 доповіді.

Усі виступи студентів супроводжувалися показом слайдів через проектор. Доповідачі показали високий рівень підготовки. Про це свідчили їх відповіді на запитання, які задавали присутні після кожного виступу.

По закінченню конференції всіх доповідачів було нагороджено грамотами.

Чергове 55-е засідання Комісії Ради по залізничному транспорту повноважних фахівців вагонного господарства залізничних адміністрацій відбулося з 19 по 21 лютого 2013 року в місті Тихвін.

Від Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна у засіданні взяли участь проректор з наукової роботи, завідувач кафедри «Вагони та вагонне господарство», д.т.н., професор Мямлін Сергій Віталійович та к.т.н., доцент кафедри «Вагони та вагонне господарство» Пуларія Андрій Луарсабович.

Представники ДІІТу взяли активну участь в обговоренні різних тем порядку денного.

Найбільш палкі дискусії виникли навколо питань положення про продовження терміну служби вантажних вагонів, допуску вантажних вагонів з навантаженням 25 тонн на вісь у міждержавний обіг на всьому просторі колії 1520.

Необхідно відзначити те, що Галузева науково-дослідна лабораторія «Вагони» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна вже багато років займається питаннями, пов'язаними з визначенням залишкового ресурсу та продовження терміну служби вантажних і пасажирських вагонів.

В період з 10.04.2013 р. по 14.04.2013 р.,

на території Крюківського вагонобудівного заводу, співробітники Галузевої науково-дослідної лабораторії «Вагони» та кафедри «Вагони та вагонне господарство» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна провели ударні визначальні випробування та поколісне зважування нових вантажних вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ» (м. Кременчук) з осьовим навантаженням 25 тс (піввагон та вагон-хопер для перевезення зерна).

Команда Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з теоретичної механіки, яка проходила у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

За результатами змагання студент 331 групи механічного факультету

Овчинніков Олександр Сергійович

посів ІІ місце у загальному заліку.

Вітаємо нашого студента зі здобуттям призового місця і бажаємо творчого успіху.

В період з 11.02.2013 р. по 17.02.2013 р.

Галузева науково-дослідна лабораторія «Вагони» провела комплекс гальмівних випробувань нових вантажних вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ» (м. Кременчук) з осьовим навантаженням 25 тс (піввагон та вагон-хопер для перевезення зерна). Випробування проходили на перегоні Новомосковськ-Дніпровський – Балівка Придніпровської залізниці із швидкостями до 120 км/год у завантаженому стані.Університет  |   Головна  |   Новини  |   Історія кафедри  |   Склад  |   Метод. робота  |   Наукова робота  |   Випускники  |   Координати

Дата останнього оновлення: 11.01.2017
www.diit.edu.ua      Українська мова     Русский язык     English