Головна Новини Історія кафедри Методічна робота Форми навчання Наукова робота Склад кафедри Розклад Контакти

Головна

На кафедрі викладаються дисципліни, які являються обов’язковими при підготовці фахівців, яких випускає Університет. Додатково, проводиться індивідуальна підготовка фахівців робітничих професій для підприємств галузі.

Для всіх рівнів підготовки фахівців існує денна і безвідривна форми навчання.

На кафедрі з 2006 року проводиться підготовка аспірантів із спеціальності 05.22.07 “Рухомий склад залізниць та тяга поїздів” Кафедра у своєму розпорядженні має предметні аудиторії для викладання теоретичного курсу дисциплін з матеріалознавства, технології зварювання, ливарного виробництва, обробки металевих матеріалів різанням та тиском за програмами машинобудівних вищих навчальних закладів III, IV рівня акредитації. Наявність необхідного лабораторного устаткування дозволяє виконувати лабораторні роботи, що спрямовані на отримання практичних навичок при вивченні дисциплін.

Цех, з ділянками металообробних верстатів, зварювального устаткування різноманітного призначення, вивчення технології збирання-розбирання окремих вузлів і агрегатів залізничного транспорту, слюсарної справи, який обслуговується завідуючим лабораторією і майстрами виробничого навчання високої кваліфікації. Окрім цього, кафедра має спеціальне устаткування, що дозволяє проводити науково-дослідні роботи, випробування для визначення механічних характеристик при односпрямованих, статичних навантаженнях, при циклічних навантаженнях на втомлюваність металів. Електроерозійний верстат, при необхідності, дозволяє вивчати процеси обробки високоміцних, металокерамічних матеріалів.

Використання мультимедійної техніки, відомих та власної розробки комп’ютерних навчальних програм, дозволяють удосконалювати процес вивчення дисциплін, які викладаються на кафедрі.

Фахівцями кафедри при виконанні науково-дослідних робіт залучаються студенти, які мають можливість в подальшому використовувати отримані результати та знання при розробці раціоналізаторських пропозицій, приймати участь, в якості співавторів при написані наукових статей, патентів на винаходи та ін.


Головна | Новини | Історія кафедри | Методична робота | Форми навчання | Наукова робота | Склад кафедри | Розклад | Контакти

© Кафедра "Технологія матеріалів"
Дизайн та розробка: Грищенко М.А.
Останне оновлення: 22.05.2014