Кафедра Локомотивы Кафедра Локомотивы English Русский язык Українська мова
Кафедра Локомотивы Кафедра Локомотивы Кафедра Локомотивы
Університет Про кафедру Історія кафедри Склад кафедри Публікаціі Наукова робота Навчальний процес Абітурієнтам Контакти

Абітурієнтам

     Більшість студенів кафедри поступають з містах де розташовані крупні залізничні вузли, а саме: Ковель, Ужгород, Львів, Жмеринка, Знам'янка, П'ятихатки, Дніпродзержинськ, Апостолове, Павлоград, Кривий Ріг, Новомосковськ, Сміла та інших промислових регіонах України.

     Особливе місце в формуванні контингенту студентів спеціальності «Локомотиви та локомотивне господарство», займає комплекс «Технікум - ВНЗ», до якого входять 15 технікумів, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів за напрямком кафедри. Щорічно 15-25 випускників технікумів продовжують навчання в університеті за системою підготовки "Технікум - ВНЗ".

     Кафедра здійснює підготовку фахівців за індивідуальними навчальними планами, за цільовими угодами на замовлення підприємств. Крім цього, індивідуальний навчальний план передбачає вибір навчальних дисциплін з урахуванням майбутнього працевлаштування фахівця в сфері виробництва і ремонту локомотивів або експлуатації локомотивів.

     На старших курсах студенти вивчають: основи надійності і діагностики; теорію і конструкцію локомотивів; локомотивні енергетичні установки; теорію локомотивної тяги; технологію ремонту; теорію відновлення рухомого складу; основи наукових досліджень та інші дисципліни, що створюють колорит фаху «Локомотиви».

     У навчальному процесі кафедри широко використовуються мультимедійні та інформаційні технології під час проведення лекцій, лабораторних робіт, практичних занять та курсового проектування. На кафедрі розроблена та використовується програма «Модуль» для проведення автоматизованого контролю знань студентів при проведенні модульного контролю.

     Викладачі кафедри постійно оновлюють навчальні та методичні матеріали впроваджуючи результати наукових робіт. Видаються наукові статті, методичні вказівки, навчальні посібники та підручники, удосконалюються робочі програми з навчальних дисциплін.      Науково педагогічні працівники кафедри є головними розробниками державних галузевих стандартів освіти (ОКХ та ОПП) за спеціальністю «Локомотиви та локомотивне господарство». Для поліпшення методичної роботи на кафедрі постійно працює методичний семінар, який розглядає питання методики викладання, взаємозв'язку та спадкоємності навчальних дисциплін, тематику дипломних та курсових проектів, обговорює враження від проведених відкритих лекцій або інших видів занять.
 


Університет |  Про кафедру |  Історія кафедри |  Склад кафедри |  Публікаціі |  Наукова робота
Навчальний процес |  Абітурієнтам |  Контакти
 
     Дата останнього оновлення : 23.12.2013 р.