Кафедра «Фінанси та економічна безпека»

УНІВЕРСИТЕТ     ГОЛОВНА     ІСТОРІЯ КАФЕДРИ     ВИКЛАДАЧІ     НАУКОВА РОБОТА     ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТА     КОНТАКТИ    
СТРАТЕГІЧНА ДІЛОВА ГРА “ДЕЛЬТА NIXDORFF”
          Завантажити (.ppt)

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ ВИКЛАДАЧІВ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

СЕРТИФІКАТСпеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування» кафедри «Фінанси та економічна безпека» ДНУЗТ акредитована за вимогами глобальної професійної організації Дипломованих Фінансистів і Бухгалтерів, АССА (Association Chartered Certified Accountants, www.accaglobal.com)

Ця акредитація підтверджує, що зміст навчальних дисциплін, заліків і екзаменів бакалаврської та магістерської програмам зі спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту відповідають світовим стандартам з вищої професійної освіти. Крім того, вони отримали статус навчальних програм акредитованих на заліки іспитів АССА. Цей статус був наданий після проведення відповідної процедури акредитації програми вищого навчального закладу в АССА.

Практика акредитації університетських програм на заліки кваліфікації АССА у багатьох країнах світу є досить поширеною та дуже затребуваною серед студентів. Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту є єдиним з вищих навчальних закладів Дніпропетровського регіону та єдиним вищим навчальним закладом залізничного транспорту України, який досяг такого значного успіху на цьому шляху.

Акредитація АССА, та участь у цьому освітньому проекті дає студентам спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування», кафедри «Фінанси та економічна безпека» ДНУЗТ, унікальну можливість паралельно з академічним навчанням за рівнем бакалавра чи магістра, отримати професіональну кваліфікацію та професійний диплом глобального рівня АССА, практику, стажування та працевлаштування в міжнародних компаніях і організаціях, а також можливість отримання диплома бакалавра з прикладних фінансів і бухгалтерії Оксфорд Брукс Університету (Diploma of Bachelor in Applied Accounting of Oxford Brookes University). http://business.brookes.ac.uk/undergraduate/2015/acca/

АССА – це всесвітнє об’єднання професійних фінансистів та бухгалтерів. Вона надає необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям у всьому світі, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері управлінського та фінансового обліку, фінансів та менеджменту.

АССА підтримує близько 170 000 членів та 500 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру в бізнесі, з навиками, що відповідають вимогам роботодавців. АССА працює через мережу з понад 92 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників. Завдяки проявленню громадського інтересу, АССА просуває відповідне регулювання та стандарти в бухгалтерському обліку і фінансовій звітності та проводить відповідні дослідження, аби впевнитись, що репутація та вплив професії фінансиста і бухгалтера продовжує зростати.

АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновацію, чесність та підзвітність. В АССА вважають, що бухгалтери та фінансисти додають вартості економіці на всіх етапах розвитку і прагнуть розширювати потенціал професії та запроваджувати світові стандарти. Цінності АССА орієнтуються на потреби роботодавців з усіх сфер і своїми сертифікаційними програмами асоціація забезпечує підготовку фінансистів і бухгалтерів для бізнесу. АССА прагне відкрити професію людям, незалежно від їх професійного рівня та першої спеціалізації, та усунути штучні бар’єри, вдосконалюючи навчальні програми та способи їх подачі, аби вдовольнити найрізноманітніші запити студентів та їх роботодавців.

АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві восени 2004 року. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени, та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, і об’єднує близько 6100 студентів та 950 членів. В Україні – 2000 студентів і 500 членів. Більше інформації на сайті

Диплом Оксфорду з фінансів в ДНУЗТ ім. ак. В. Лазаряна - це реальність!

АССА – це всесвітнє об’єднання професійних фінансистів. Воно надає необхідну в бізнесі кваліфікацію амбіційним людям у всьому світі, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері фінансів.


Якщо Ви справді бажаєте отримати перспективну й престижну роботу в умовах сучасної ринкової економіки, тоді спеціальність «Управління фінансово-економічною безпекою» саме для Вас! Факультет ЕМТ
Спеціальність «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»
Після закінчення навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» в нашому університеті Ви зможете не тільки знайти цікаву та перспективну роботу, а й використати набуті знання для прийняття життєво важливих рішень.
СФЕРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «Фінанси, банківська справа та страхування»:
 • банки і банківські установи
 • установи рахункової палати
 • відділи та служби контрольно-ревізійного управління (КРУ)
 • кредитні спілки та союзи, ломбарди
 • страхові і аудиторські компанії
 • компанії з управління активами (КУА)
 • інвестиційні компанії та інвестиційні пайові фонди (ПІФ)
 • фінансово-економічні служби, відділи, управління підприємств та організації усіх галузей економіки
 • недержавні пенсійні фонди;
 • податкові адміністрації та інспекції;
 • установи державного казначейства;
 • фінансові управління органів місцевого самоврядування
 • фондові та товарні біржі;;
 • науково-дослідна і педагогічна діяльність у вузі;
 • дирекція, фінансово-економічні служби, відділи та управління Укрзалізниці;
 • установи пенсійного фонду, фонду соціального страхування, фонду зайнятості тощо.
ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У НАС ДИПЛОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА ТИПУ:
 • бакалавра з фінансів (денне/заочне відділення);
 • спеціаліста з фінансів (денне/заочне відділення);
 • магістра з фінансів (денне відділення);відділи та служби контрольно-ревізійного управління (КРУ)
 • паралельну вищу освіту фінансиста (для студентів 3-4х курсів з паралельним отриманням двох дипломів з вищої освіти);
 • другу вищу освіту на базі Вашої вищої освіти страхові і аудиторські компанії

В УНІВЕРСИТЕТІ Є КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ!!!
Іногороднім студентам надається гуртожиток з усіма необхідними умовами для проживання.
Фізичне виховання передбачає за вибором студента відвідання різних секцій (гімнастика, легка атлетика, басейн).

Оплату за навчання можна вносити частинами. Орієнтирна вартість навчання за 1 рік складає: бакалавр денне відділення – 9500 грн., бакалавр заочне відділення – 6500 грн., спеціаліст денне відділення – 12000 грн., спеціаліст заочне відділення – 8000 грн., магістр денне відділення – 12000 грн., друга вища освіта – 8000 грн. Більш повну інформацію можна отримати в приймальній комісії та на кафедрі «Фінанси та економічна безпека» (ауд. 253).

Наші координати:

49010, м. Дніпропетровськ, вул. Лазаряна 2, ДНУЗТ
кафедра “Фінанси та економічна безпека”, ауд.253,
тел.: (056) 373 15 74, е-mail: fbdiit@yandex.ru,
тел. приймальної комісії (056) 776 61 30

Шановні студенти 3-х та 4-х курсів!

Запрошуємо Вас отримати другу вищу паралельну освіту за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», що дасть Вам можливість по закінченню університету отримати одночасно два дипломи за двома різними спеціальностями, а отже значно розширить перспективи Вашого працевлаштування.

СФЕРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»:
 • банки і банківські установи
 • установи рахункової палати
 • відділи та служби контрольно-ревізійного управління (КРУ)
 • кредитні спілки та союзи, ломбарди
 • страхові і аудиторські компанії
 • компанії з управління активами (КУА)
 • інвестиційні компанії та інвестиційні пайові фонди (ПІФ)
 • фінансово-економічні служби, відділи, управління підприємств та організації усіх галузей економіки
 • недержавні пенсійні фонди;
 • податкові адміністрації та інспекції;
 • установи державного казначейства;
 • фінансові управління органів місцевого самоврядування
 • фондові та товарні біржі;;
 • науково-дослідна і педагогічна діяльність у вузі;
 • дирекція, фінансово-економічні служби, відділи та управління Укрзалізниці;
 • установи пенсійного фонду, фонду соціального страхування, фонду зайнятості тощо.

Термін навчання – 2 роки та 5 місяців. Більш повну інформацію можна отримати в приймальній комісії та на кафедрі «Фінанси та економічна безпека» (ауд. 253).

Наші координати:

49010, м. Дніпропетровськ, вул. Лазаряна 2, ДНУЗТ
кафедра “Фінанси та економічна безпека”, ауд.253,
тел.: (056) 373 15 74, е-mail: fbdiit@yandex.ru,
тел. приймальної комісії (056) 776 61 30

Магістр з менеджменту

Запрошуємо Вас отримати вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент»(спеціалізація «Управління фінансово-економічною безпекою»), яка відповідає міжнародному класифікатору професій та відкриває можливості працевлаштування за кордоном. Випускники отримують кваліфікацію: «Магістр з менеджменту»


На навчання за магістерською програмою «Менеджмент» приймаються всі бажаючі, які мають базову (рівень бакалавра) або повну вищу освіту (рівень спеціаліста, магістра чи вища освіта, здобута до запровадження в Україні ступеневої вищої освіти) за будь-якими напрямом та спеціальністю.
СФЕРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Фахівець з менеджменту може працювати на вищому та середньому рівнях управління у лінійних та функціональних підрозділах організацій (що здійснюють економічну діяльність) різних форм власності та організаційно-правових форм, у тому числі у закладах освіти, науково-дослідних установах, працювати на відповідних посадах в підрозділах безпеки банків та фінансових установ України, та в інших структурних підрозділах - суб’єктах охоронної діяльності, зокрема на посадах:
 • керівник (директор) підприємства;
 • аналітик, професіонал з питань фінансово-економічної безпеки;
 • експерт технічний з промислової безпеки;
 • професіонал з корпоративного управління, член управління акціонерним товариством, член спостережної ради;
 • фахівець з організації майнової та особистої безпеки;
 • експерт із зовнішньоекономічних питань;
 • відповідальний працівник банку (філії банку, іншої фінансової установи);
 • економіст, економічний радник, консультант з економічних питань, оглядач з економічних питань;
 • економіст з фінансової роботи;
 • науковий співробітник (фінансово-економічна безпека підприємств, установ та організацій, вищі навчальні заклади);
 • помічник-консультант народного депутату України;
 • радник (органи державної влади).
Термін навчання: денна форма - 1 рік 5 місяців, оплата 11500 грн.
Прийом документів: : інформацію можна отримати в приймальній комісії ДНУЗТ.
Вступ:проходить за результатами фахового вступного випробування та складання вступного випробування з іноземної мови за конкурсом на підставі загального рейтингу.
Навчання: графік занять: у вечірній час(гнучкий графік).
Більш повшу інформацію можна отримати в приймальній комісії.
Наші координати: 49010, м. Дніпропетровськ, вул. Лазаряна 2, ДНУЗТ, кафедра «Фінанси та економічна безпека», ауд. 253. тел.: (056) 373 15 74.


ЗГІДНО З ДІЮЧИМ КЛАСИФІКАТОРОМ ПРОФЕСІЙ ФАХІВЕЦЬ
З НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ НА ТАКИХ ПОСАДАХ

Освітньо-кваліфікаційний рівень Код Класифікація професії
(можлива посада)
Магістр, спеціаліст 1210.1 Керівники підприємств, установ та організацій (керуючий комерційним банком, керуючий установою мережі Національного банку України, керуючий санацією, ліквідатор підприємства-боржника тощо)
Магістр 2310.2 Викладачі університетів та вищих навчальних закладів (асистент, викладач вищого навчального закладу)
Магістр, спеціаліст 2411.2 Аудитори та кваліфіковані бухгалтери (аудитор, експерт з фінансової звітності, ревізор)
Магістр, спеціаліст 2413.2 Класифікація професії
(можлива посада)
Магістр 2441.1 Наукові співробітники (економіка)
Магістр, спеціаліст 2441.2 Економісти (економіст, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, економіст з планування та фінансової роботи, економічний радник, консультант з економічних питань)
Бакалавр 3411 Дилери (біржові торговці за свій рахунок) та брокери (посередники) із заставних та фінансових операцій
Бакалавр 3412 Страхові агенти
Бакалавр 3413 Агенти з торгівлі майном
Бакалавр 3417 Оцінювачі та аукціоністи
Бакалавр 3419 Інші фахівці в галузі фінансів і торгівлі
Бакалавр 3421 Брокери (посередники) з купівлі-продажу товарів
Бакалавр 3422 Агенти з клірингу (обмінних товарних операцій) та експедиції
Бакалавр 3433 Бухгалтери та касири-експерти
Бакалавр 3439 Інші технічні фахівці в галузі управління
Бакалавр Код Класифікація професії
(можлива посада)
Бакалавр 3441 Інспектори митної служби
Бакалавр 3442 Інспектори податкової служби
Бакалавр 3449 Інші державні інспекториВверх