Вихід на головну сторінку  ДІІТа       Українська мова       Русский язык       English   


     
Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науковій конференції
«Антропологічні виміри філософських досліджень».
Конференція відбудеться 26-27 квітня 2012 р. в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна (ДІІТ).
Детальну інформацію можна переглянути тут...
Програму конференції можна переглянути тут...

АНТРОПОЛОГІЧНІ ВИМІРИ ФІЛОСОФСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Збірник наукових праць
Наукове фахове видання
переглянути тут...

Історія кафедри

     Кафедра філософії і соціології існує в ДІІТі з моменту його заснування. До 1978 року вона була єдиною кафедрою марксистсько-ленінської філософії та наукового комунізму . Після тривалого періоду існування їх як окремих кафедр (зав. каф. філософії доц. Линок В. О., зав. каф. соціології – Кладіна .М.А. ) в 1997 році Вчена Рада університету (ДІІТу) прийняла рішення про об’єднання їх в одну кафедру - філософії і соціології. Зав. кафедрою був обраний канд. філософ. наук, доц. Линок В.О. З вересня 2004 року кафедру очолює доктор філософських наук, професор Хміль В. В.

     В попередні роки на кафедрі працювали такі авторитетні вчені як Фрайман Х. П., Подворчанський В. С., Малишко Л.М., Бобовніков А. Д., Шубін В. І.

      На протязі всього періоду її існування викладачі кафедри зосереджували основну увагу на формуванні гуманістичного світогляду студентів, ознайомлення їх з історією та новітніми підходами до розуміння явищ та процесів цивілізаційного розвитку та способами їх відображення в багатій палітрі сучасних тлумачень філософії, соціології, політології, релігієзнавства тощо. Успішна та результативна робота по викладанню означених курсів стала можливою завдяки системній науково-дослідницькій та методичній роботі викладачів кафедри.


Університет |  Історія |  Склад |  Наукова робота |  Навчальна і методична робота |  Контакти
 
Дата останнього поновлення : 27.05.2013
Розробник : Горбова О.В.