Додаткова інформація
Абітурієнту
Розклад консультацій
Життя студентів
Випускники кафедри
Факультет
Університет
 

Муха Андрій Миколайович - завідуючий кафедрою, доктор технічних наук, професор, працює на кафедрі з 1996 р. Напрямок наукових робіт - розробка та дослідження систем управління силовими перетворювачами електрорухомого складу залізниць. Основні дисципліни: електроніка та мікросхемотехніка, промислова електроніка, комп'ютерна електроніка, силові перетворювачі автоматизованого электроприводу та ін. На сьогоднішній день має 32 науково-методичних праць, три патенти на винаходи.
Розширена інформація про дисципліни Мухи А.М.

Дубинець Леонід Вікторович - доктор технічних наук, професор, працює в університеті з
1971 р., на кафедрі з 1976 р. Напрямок наукових робіт - надійність електрообладнання рухомого складу залізниць,енергозбереження на підприємствах залізничного транспорту. Основні дисципліни: вступ до фаху, електричні апарати, електричні машини та ін. На 2016 рік має 148 науково-методичних праць.
Розширена інформація про дисципліни Дубинця Л.В.

Костін Микола Олександрович - доктор технічних наук, професор, працює в університеті з 1 серпня 1967 року. Напрямок наукових робіт - дослідження електромагнітних та електроенергетичних процессів в системах електричного транспорту. Основні дисципліни: теоретичні основи електротехніки, основи теорії електричних кіл, електротехніка та електричні вимірювання. На сьогодні має наукові монографії - 5,підручники - 4,наукові публікації - 510,статті та тези на іноземній мові - 42,патенти - 38,методичні праці - 35
Розширена інформація про дисципліни Костіна М.О.

Михаліченко Павло Євгенійович - доктор технічних наук, доцент, працює в університеті з 2002 р. Напрямок наукових робіт - електромеханічні процеси в системі електричної тяги постійного струму. Основні дисципліни: основи метрології та електричні вимірювання, теорія електричних, магнітних та радіо кіл та ін. На сьогоднішній день має 63 науково-методичні праці.
Розширена інформація про дисципліни Михаліченко П.Є.

Кедря Михайло Михайлович - кандидат технічних наук, доцент, працює в університеті з 1979 р., працює на кафедрі з 1982 р. Напрямок наукових робіт - динаміка електромеханічних систем з тяговим електричним приводом. Основні дисципліни: теорія автоматичного керування, елементи автоматизованого електроприводу та електромеханічних систем та ін. На сьогоднішній день має 40 науково-методичних праць та 3 авторських свідоцтва.
Розширена інформація про дисципліни Кедрі М.М.

Маренич Оксана Леонідовна - кандидат технічних наук, доцент, працює в університеті з 1996 р. Напрямок наукових робіт - енергозбереження на підприиємствах залізничного транспорту. Основні дисципліни: основи метрології та електричні вимірювання, електротехніка та електромеханіка, електротехніка та електричні вимірювання та ін. На сьогоднішній день має 57 науково-методичних праць та 4 патенти на винаходи.
Розширена інформація про дисципліни Маренич О.Л.

Устименко Дмитро Володимирович - кандидат технічних наук, доцент, працює на кафедрі з 2005 р. Напрямок наукових робіт - підвищення надійності захисту електричних кіл рухомого складу. Основні дисципліни:, системи керування електроприводами, елементи автоматизованого електроприводу, електричні машини, механіка електропривода, спеціальні електричні машини та ін. На сьогоднішній день має 24 науково-методичних праць, а також має патент на винахід.
Розширена інформація про дисципліни Устименко Д.В.

Бондар Олег Ігорович - кандидат технічних наук, доцент, працює в університеті з 2003 р. Напрямок наукових робіт - підвищення якості електроенергії. Основні дисципліни: теоретичні основи електротехніки та ін. На сьогоднішній день має 28 науково-методичні праці.
Розширена інформація про дисципліни Бондаря О.І.

Карзова Оксана Олександрівна - кандидат технічних наук, доцент, працює на кафедрі з 2006 р . Напрямок наукових робіт - підвищення надійності захисту апаратури електричних кіл рухомого складу. Основні дисципліни: електричні машини, електричні апарати, електротехніка. На сьогоднішній день має 32 науково-методичні праці, 2 патенти.
Розширена інформація про дисципліни Карзової О.О.

Краснов Роман Володимирович - кандидат технічних наук, старший викладач, працює на кафедрі з 2004 р. Напрямок наукових робіт - підвищення надійності допоміжних тягових електричних машин. Основні дисципліни: основи електроніки та автоматики рухомого складу,автоматизація виробничих процесів на підприемствах залізничного транспорту,електромеханотроніка, спеціальні електроприводи та ін. На сьогоднішній день має 26 науково-методичних праць, 1 патент.
Розширена інформація про дисципліни Краснова Р.В.

Куриленко Олена Яківна - старший викладач, працює в університеті з 2000 р., на кафедрі з 2013 р. Напрямок наукових робіт - енергозбереження на залізничному транспорті. Основні дисципліни - Моделювання електромеханічних систем, прикладні програми в розрахунках електропривода.

Розширена інформація про дисципліни Куриленко О.Я..

Бондаренко Юрій Сергійович - старший викладач,кандидат технічних наук, працює на кафедрі з 2011 р. Напрямок наукових робіт - мікропроцесорні системи керування,системи автоматичного контролю технічних процессів,електромагнітна сумісність електричних систем. Основні дисципліни: мікросхемотехніка та мікропроцесорні пристрої, інтелектуальне керування в електромеханічних системах,цифрові елементи в електроприводах. На сьогоднішній день має 14 науково-методичних праць,3 патенти на корисні моделі.
Розширена інформація про дисципліни Бондаренко Ю.С.

Балійчук Олексій Юрійович - зав. лабораторією,кандидат технічних наук, працює на кафедрі з 2011 р. Напрямок наукових робіт - підвищення працездатності динамічних машин електрорухомого складу. Основні дисципліни: комплектні електроприводи, електричні машини. На сьогоднішній день має 4 статті, 8 тез, 1 патент.
Розширена інформація про дисципліни Балійчука О.Ю.

Шейкіна Ольга Григоровна - кандидат технічних наук, доцент, працює в університеті з 1995 р. Напрямок наукових робіт - дослідження електромагнітних та електроенергетичних процессів у системах електричної тяги. Основні дисципліни: теоретичні основи електротехніки та ін. На сьогоднішній день має 70 наукових публікацій, 9 статтей і тез іноземною мовою, 15 методичних вказівок.
Розширена інформація про дисципліни Шейкіної О.Г.

Рева Володимир Олексійович - зав. лабораторією., працює на кафедрі з 2010 р.

Гасюков Валерій Миколайович - лаборант, працює на кафедрі з 2009 р.

Лобза Ольга Ігнатівна - лаборант, працює на кафедрі з 1997 р.

Кірпічнікова Тетяна Василівна - лаборант, працює на кафедрі з 2009 р.

Агарков Олександр Анатолійович - лаборант, працює на кафедрі з 2003 р.

Пивовар Людмила Володимирівна - лаборант, працює на кафедрі з 2005 р.

Кислий Генадій Олександрович - лаборант, працює на кафедрі з 2011 р.

Краснощок Сергій Леонідович - лаборант, працює на кафедрі з 2015 р.
 

 
Головна | Про кафедру | Склад кафедри | Дисципліни | Наукова робота | Аспірантура | Контакти |
© 1992-2013 кафедра "ЕТЕМ", ДІІТ.