Додаткова інформація
Абітурієнту
Розклад консультацій
Життя студентів
Випускники кафедри
Факультет
Університет
 

Ласкаво просимо на сторінку кафедри "Електротехніка та електромеханіка"!

Кафедра „Електротехніка та електромеханіка” вітає Вас в одному з найкращих вищих навчальних закладів України - Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна (ДІІТ), і з задоволенням представляє галузь науки та техніки, без якої не може обійтися сучасна людина і жодне підприємство. Існування людства не можливе без електричної енергії, а сучасні комп’ютеризовані системи автоматизації – запорука технологічного прогресу.

На нашій кафедрі ведеться робота з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Електрична інженерія» за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізація

„Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”

освітньо-кваліфікаційних рівнів: бакалавр та магістр, у тому числі зі скороченим терміном навчання для осіб, які здобули ОКР молодшого спеціаліста зі спорідненими напрямами. Кафедра з 1997 року здійснює підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук. Випускник спеціальності "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" одержує якісну освіту, яка забезпечена фундаментальною науковою і практичною підготовкою в області електропривода й комп'ютерно-інтегрованих засобів автоматизації промислових установок і технологічних комплексів для підприємств різної форми власності, у тому числі для підприємств залізничного транспорту.


Ласкаво просимо на кафедру "Електротехніка та електромеханіка"!

Адреса в інтернеті http://www.diit.edu.ua/ - сайти підрозділів


 

 
Головна | Про кафедру | Склад кафедри | Дисципліни | Наукова робота | Аспірантура | Контакти |
© 1992-2016 кафедра "ЕТЕМ", ДІІТ.

Дата останнього поновлення: 21.04.2016