top
Ласкаво просимо до сайту кафедри "Теплотехніка" Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

Машинне конструювання, IV курс

Ведучий викладач: Іщенко Володимир Олексійович, Шаптала Максим Валентинович

Предмет "Машинне конструювання" побудований на вивченні тривимірного пакету Solid Works, який є світовим стандартом при розробці найскладніших виробів. Solid Works є параметричним проблемно-орієнтовним графічним пакетом, який дозволяє досить ефективно проектувати деталі виробів найскладніших форм, створювати складальні одиниці і відтворювати зборку всього виробу в цілому, отримувати креслення всіх деталей і зборки в цілому.

animation

При проектуванні деталей вивчається вбудований в Solid Works кінцево-елементний пакет Cosmos Works, який дозволяє розраховувати різноманітні деталі і зборки на міцність, теплові та аеродинамічні навантаження, що дозволяє обґрунтовано утворювати надійні конструкції.

Геометричні моделі деталей та виробів, створених в Solid Works, можуть бути використані в багатьох інших кінцево-елементних пакетах.

Література:
 1. Прохоренко В.П. Solid Works. Практическое руководство. - Binom, 2004.
 2. Прохоренко В.П. Solid Works 2005. Практическое руководство. - BHV, 2005.
 3. Дударева Н.Ю. Solid Works 2007 на примерах. - БХВ-Петербург, 2007.
 4. Шам Тику. Solid Works 2004, С-П., 2005.
 5. Алямовский А.А. и др. Solid Works. Компьютерное моделирование в инженерной практике - С-П., 2005.
 6. Алямовский А.А. и др. Solid Works/Cosmos Works. Инженерный анализ методом конечных элементов. - М., 2004.
 7. Д. Мюррей Solid Works. - М., 2001.
Форми навчальної роботи:
 1. лекції;
 2. лабораторні роботи;
 3. самостійна робота студентів;
 4. консультації.

[Головна]  [Наші студенти]  [Абітурієнту]  [Історія кафедри]  [Склад кафедри]  [Дисципліни]  [Розклад консультацій]  [Лабораторія]  [Наукова робота]  [Корисні посилання]  [Контакти]  [Факультет]  [Університет]

ДІІТ © Copyright Шаптала М.В., Титаренко І.В.
Час останної модифікації файлу цієї сторінки:

Библиотека теплоэнергетика ТТГВ Теплота Загрузить: Быстрый, Веселый, Умный Этот сайт создан в редакторе Vim Valid HTML 4.01 Transitional Правильный CSS!