top
Ласкаво просимо до сайту кафедри "Теплотехніка" Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

Корисні посилання

ТТГВ Інформаційно-довідковий сервер кафедри "Теплотехніка, теплогазопостачання та вентиляція" Тихоокеанського Державного Університету. Довідкова, нормативна, учбова, наукова та інша інформація у вільному доступі.

 • Інтернет-версія довідника "Теплотехніка та теплоенергетика"
  Перейти за посиланням
 • Студентський сайт спеціальності "Теплові електричні станції". Тут Ви знайдете все необхідне для успішного навчання та здачі сесії: лекції, методички, курсові роботи, підручники, лабораторні роботи і т.д. Крім того, на сайті є також багато іншої корисної і цікавої інформації.
  Перейти за посиланням
 • На сайті можна ознайомитися з опублікованими науково-технічними роботами компанії "Данфосс ТОВ"; почерпнути інформацію, засновану на світовому досвіді, бути в курсі законодавчої бази України та останніх розробок компанії Данфосс. Фахівці знайдуть відповіді на питання, що цікавлять, пов'язані із застосуванням устаткування "Данфосс" , проектуванням і нормуванням систем опалення, охолодження і теплопостачання в Україні та зарубежем.
  Перейти за посиланням
 • Електронна скан-бібліотека. Матеріали по інженерній екології. У цій невеликій бібліотеці Ви знайдете отскановані паперові книги, яких більше немає ніде (або майже ніде) в електронному вигляді! Всі електронні книги виконані якісно та повністю читабельні.
  Перейти за посиланням

[Головна]  [Наші студенти]  [Абітурієнту]  [Історія кафедри]  [Склад кафедри]  [Дисципліни]  [Розклад консультацій]  [Лабораторія]  [Наукова робота]  [Корисні посилання]  [Контакти]  [Факультет]  [Університет]

ДІІТ © Copyright Шаптала М.В., Титаренко І.В.
Час останної модифікації файлу цієї сторінки:

Библиотека теплоэнергетика ТТГВ Теплота Загрузить: Быстрый, Веселый, Умный Этот сайт создан в редакторе Vim Valid HTML 4.01 Transitional Правильный CSS!