Вибір мови
UA
RU
ENG
Пошук по сайту
Пошук по сайту
Новини
Календар

Відгуки випускників

Admin

Правління приватного акціонерного товариства «Запорізький електровозоремонтний завод» повідомляє, що на заводі працює 48 випускників Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту різних часів за спеціальностями «Електричний транспорт», «Електрифікація залізничного транспорту».

Серед них - керівники заводу - Резніченко Г.Г. - голова правління ПрАТ «ЗЕРЗ», Федюченко С.В. - перший заступник голови правління - головний інженер, Коваль В.К. - заступник голови правління з виробництва, Бовкуненко Л.І. - заступник голови правління з економічних питань, Деремедведь О.М. - заступник голови правління з кадрових питань та побуту, Маринич В.В. - заступник головного інженера, Фірман В.М. - головний механік, Коняєв О.Р. - головний енергетик, Мазікін О.М. - головний технолог, Драпак В.В. - головний конструктор, а також начальники провідних цехів та відділів, їх заступники.

Випускники університету з 2006р. по 2012р. теж зайняли достойне місце серед професіоналів заводу, а саме:

- Гладченко О.Є - інженер-технолог електромашинного цеху;

- Городницький Ю.Д. - інженер з комплектації відділу матеріально-технічного постачання;

- Пояскова О.В. - інженер-технолог цеху металоконструкцій;

- Ковпак Н.С. (Панасюк) - інженер з організації та нормування праці;

- Горбаненко О.В. - майстер контрольний відділу технічного контролю;

- Ніколін А.О. - майстер електромашинного цеху;

- Ніщименко М.М. - інженер-технолог вікового цеху;

- Сітало Д.О. - інженер-технолог складального цеху.

Всі випускники факультету «Електричний транспорт» мають високу професійну підготовку, кваліфіковані спеціалісти з устрою та експлуатації електричного транспорту на залізницях України, досконало засвоюють технологічні процеси ремонту електровозів, організації виробництва, сприяють упровадженню в виробництво високотехнологічних, енергозберігаючих процесів. Це дозволяє призначати їх на керівні посади та на посади професіоналів і спеціалістів в структурних підрозділах заводу. На цих посадах вони виявляють професійну відповідальність, ініціативу, високі ділові та моральні якості.

Не дивлячись на загальну тенденцію зниження рівня базових і професійних знань в більшості ВУЗів країни, випускники ДНУЗТ, та зокрема факультету «Електричний транспорт», демонструють високий рівень підготовки.

В.о. голови правління ПрАТ «ЗЕРЗ» С.В.Федюченко


Сообщаем, что за последние пять лет в локомотивное депо Н.Д.-Узел поступили и работают, а также закончили заочное отделение по специальности «Электрический транспорт» 30 выпускников.

Из них многие стоят в резерве кадров начальника депо и Днепропетровской дирекции железнодорожных перевозок, т.е. в перспективе планируется повышение в карьерном росте.

Уровень подготовки у многих выпускников соответствует современным требованиям производства, хотя у каждого из них разный период адаптации к производству.

И. о. начальника депо А.В. Хитрый

___________________________________________________________


Додати новий відгук

ПРИМІТКА. Необхідно заповнити всі поля наведеної форми та натиснути кнопку "Надіслати". Після перевірки відгук з'явиться на даній сторінці.

Ваше ім'я:

E-mail:

Текст:

Введіть текст зображення: