Вибір мови
UA
RU
ENG
Пошук по сайту
Пошук по сайту
Новини та оголошення
Календар

Спеціальність "Електричний транспорт"

(електровози, електропоїзди, трамваї, тролейбуси,

високошвидкісний наземний транспорт)

Напрям підготовки – 6.050702 Електромеханіка

Спеціальність «Електричний транспорт» існує в університеті з часу його заснування (1930 р.), тут готують фахівців для одного з найважливіших підрозділів залізниць – локомотивного господарства, а саме домінуючого виду тяги – електрорухомого складу.

Фахівець з електрорухомого складу займається організаційно-управлінською, виробничо-технологічною, проектною та науково-дослідницькою діяльністю в сфері розробки, виробництва, експлуатації та ремонту електровозів, електропоїздів, метрополітену, трамваїв, тролейбусів, електромобілів, швидкісного електротранспорту на магнітному підвісі.

Випускники кафедри досконало оволодівають електронною, обчислювальною технікою і мікропроцесорними автоматизованими системами керування. Випускники працюють в конструкторських бюро з проектування та розробки транспортних систем, на заводах по виготовленню електровозів, електропоїздів, трамваїв, тролейбусів, перспективних високошвидкісних транспортних засобів, на підприємствах по експлуатації та ремонту електротранспорту. За бажанням випускники одночасно з дипломом інженера можуть отримати посвідчення на право управління електровозом.

Loading the player...