UKR    RUS

Університет

Головна

Новини

Спеціальності

Кафедри

Абітурієнту

Дозвілля

Історія

Контакти

НОВИЙ РІК У ГУРТОЖИТКУ 26.12.2014

У нашому університеті існує багато добрих традицій та мабуть найкраща з них – це новорічні привітання студентів у гуртожитках, на які звичайно приходять з подарунками керівництво університету, представники деканатів та профкому. Цього року, як і минулому, режисером новорічної постанови у нашому гуртожитку № 4 виступила студентка 259 групи Прокопенко Людмила. За відгуками гостей новорічного свята, виступ наших студентів став найкращим серед інших гуртожитків.

Безпосередню участь у новорічній постанові взяли наступні студенти: Прокопенко Людмила (259 група), Шкондін Сергій (243 група), Байбара Олександр (231 група), Орлов Артем (243 група), Корогод Владислав (221 група), Василенко Артем (221 група), Кононенко Артем (229 група), Литвин Ігор (221 група), Штандюк Євгеній (221 група), Клименко Вячеслав (231 група), Піцик Олександр (225 група), Пиріг Михайло (215 група), Легенький Дмитро (225 група), Омельчук Микола (225 група), Фещенко Сергій (221 група), Лісниченко Максим (221 група), Кошинський Олександр (221 група).ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА 22.12.2014

22 грудня 2015 року факультет "Електрифікація залізниць" святкував День енергетика. В ДК ДІІТу, як і кожен рік, з нагоди цього свята відбувся концерт. На нього були запрошені всі бажаючі студенти, представники деканату, викладачі, комендант гуртожитку, колишні випускники та інші. Також, привітати зі святом прийшли колишній декан нашого факультету Кійко Анатолій Іванович та колишній комендант 4 гуртожитку Желізнякова Ніна Василівна.

Дівчата-ведучі надали нам змогу зануритись у минуле і послухати ще раз про історію факультету. На початку заходу з привітаннями виступили декан та гості. Після чого відбулось нагородження найкращих студентів, викладачів та керівників. Поміж нагородженнями «електрики» ще раз показали себе, як активні та творчі студенти, привітавши свій факультет музичними номерами.

Для «електриків» День енергетика – це не просто свято, це свято професійного характеру. Тому студенти нашого факультету так багато значення приділяють його підготовці та святкуванню.

© Коваленко ІринаЗУСТРІЧ СТУДЕНТСЬКОГО АКТИВУ ФАКУЛЬТЕТУ З РЕКТОРОМ 15.12.2014

Все знают и понимают, что на первом месте у студента должно быть обучение. Но понятно, что кроме учебы, нужно заниматься другими видами общественной деятельности. И, как оказалось, есть еще студенты, которые кроме хорошей учебы, еще активно занимаются и привлекают других студентов ко всем мероприятиям, проводимым в университете и городе/области.

Именно с такими активными студентами всех факультетов нашего университета провел ежегодную встречу наш ректор Пшинько Александр Николаевич. Наш факультет представили: Громова Юлия (225 группа), Исаак Татьяна (235 группа), Хань Константин (245 группа), Крамаренко Владислав (245 группа), Шкондин Сергей (243 группа), Ванжа Татьяна (255-М группа), Пивнык Ольга (235 группа), Курило Руслан (256 группа).МІЖФАКУЛЬТЕТСЬКА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА "ЩО? ДЕ? КОЛИ?" 27.11.2014

Що не день то свято, що не день то нові пригоди. В стінах ДІІТу 26 листопада пройшов інтелектуально-розважальна гра «Що? Де? Коли?». Учасників гостинно прийняла директор бібліотеки та її працівники. Сама гра пройшла в стінах Медіа-залу. Участь в грі прийняло шість факультетів: «Електрифікація залізниць», «Управління процесами перевезень», «Економіко-гуманітарний», «Механічний», «Мости і тунелі».

Гра була дуже насиченою та динамічною,гравці дуже жваво відповідали на запитання та не давали навіть хвилинки для відпочинку рахувальній комісії. Гра була настільки конкурентною, що комісія ніяк не могла визначити переможця. Після закінчення всіх турів гравцям були запропоновані додаткові запитання, після яких все одно не можливо було визначити переможця. Команда «Електрифікація залізниць» та «Управління процесами перевезень» так просто не хотіли віддавати перемогу, тому боролися до останнього. Зрештою після виснажливої гри команда факультету «Управління процесами перевезень» отримала перемогу. На друге місце вийшла команда факультету «Електрифікація залізниць», а третє місце отримала команда факультету «Економіко-гуманітарний». Вони отримали дипломи та солодкі подарунки. Ще раз вітаємо переможців, і всім дуже вдячні за участь!

© Громова Юлія

ШАНС, МІСТЕР ДІІТ, АБО ЯК ПРОВОДЯТЬ ВІЛЬНИЙ ЧАС СТУДЕНТИ 25.11.2014

Кожен рік наш улюблений університет робить для студентів багато подарунків. Одним з таких є конкурс талантів «Шанс», де діітівці виявляють себе у різноманітних течіях мистецтва! Цього року він відбувся 25 листопада. Не зважаючи на моторошну та морозну погоду, студенти змогли розворушити зал та змусити своїми вибуховими виступами зірвати шквал овацій!

Доки учасники готувалися до виходу на сцену, відбулося урочисте нагородження «Вибір року», де отримали грамоти та солодкі призи найкращі студенти, групи, їх куратори, гуртожитки, кімнати, та інші...

Вечір був побудований у формі «весілля». Поміж номерами «свати» готували своїх дітей до шлюбу, обігруючи це смішними та кумедними сценками! Тетяна Ванжа (255-М група) виконала роль «свахи» - матері жениха, яка чекає та вже ніяк не дочекається онуків.

Якими дійсно справжніми, рідними серцю кожного українця були перші номери, під час яких лунала зворушлива українська пісня, звучало чарівне і неповторне наше слово. А різнобарв’я яскравих віночків додавало наснаги, радості та любові до рідної країни.

Як і завжди, Анастасія Баранова (255 група) подарувала радість своїм співом. Але на цей раз в дуеті з дівчиною іншого факультету. Їх сильні голоси «вбили» глядачів наповал.

Мабуть, нікого не залишив байдужим креатив та оригінальність танцю факультету «Електрифікація залізниць». Їх шарм, зворушливість та енергійність розтопили серця глядачів. Наші «електрики» добре постаралися, щоб зробити свій танцювальний номер веселим та з ноткою гумору. Як добре придивитись, то можна помітити, що родзинкою «Шансу» була краватка «метеликом». Саме її електрики додали яскравим штрихом до своїх костюмів.

В цьому році до «Шансу» приєднався ще один урочистий захід – «Містер ДІІТ». Як всі пам’ятають, в минулому році «Міс ДІІТ» своїми шаленими випробуваннями підкорили серця кожного, а ДІІТ побачив найгарніших дівчат, які навчаються в його стінах!

На цей раз емоції студентів підірвали найкращі хлопці-залізничники, які були ніяк не згірш дівчат-красунь! Не зважаючи на те, що кожен з 13-ти хлопців був вартий звання «Містер ДІІТ», журі, все ж таки, довелось вибрати одного найгарнішого, найсильнішого та найпривабливішого студента нашого вузу! З нашого факультету наважились взяти участь три хлопці: Андрій Ванжа (245 група), який був під номером 1, Володимир Безпалий (255 група) – номер 13, та Анатолій Сидоров – номер 5. Ця «зіркова» трійця показала себе з усіх боків, та дехто завоював прихильність журі та посів призове місце!

Другим віце-Містером став романтик та серцеїд нашого факультету – Андрій Ванжа. Після заходу, можливо, в нього з’явиться власна «фан-група» із закоханих дівчат, бо саме їх голоси було чутно, коли на сцені з’являвся Андрій! Титулом «Перший віце-Містер» нагородили Вячеслава Йолкіна з факультету УПП! А звання «Містер ДІІТ» заслужив яскравий парубок з військової кафедри Кирило Сокол.

Студенти полюбляють ДІІТ саме за багатогранність, за можливість виявити свої здібності й нахили, бо крім навчання є змога вести активне творче життя в університеті, щоб студентські роки минули дуже весело і було що згадати, коли через багато років нога знов торкнеться знайомих сходинок, а вухо почує ту саму мелодію «дзвоника» на першу пару…

© Ірина Коваленко

ПЕРЕМОЖЦІ ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ «ВИБІР РОКУ 2014» 25.11.2014

Відповідно до Положення та рішення оргкомітету огляду-конкурсу «Вибір року 2014» з обрання та нагородження переможців від 30 жовтня 2014 року протокол № 1, яке затверджено наказом ректора університету № 975 від 20 листопада 2014 року, було визначено та нагороджено переможців огляду-конкурсу «Вибір року 2014».

В номінації «Кращий куратор» - кращим куратором на факультеті «Електрифікація залізниць» було визначено куратора 249 групи старшого викладача кафедри «Теплотехніка» Титаренка Ігора Валерійовича.

В номінації «Краща група» - кращими групами в 2013-2014 роках на курсах визнано:

- перше місце – другий курс – група 229, куратор – доцент кафедри «Теплотехніка» Шаптала Максим Валентинович, староста Кононенко Артем Едуардович.

- третє місце – третій курс – группа 239-Т, куратор – доцент кафедри «Теплотехніка» Горячкін Вадим Миколайович, староста Чумель Лілія Едуардівна.

- перше місце – четвертий курс – група 249, куратор – старший викладач кафедри «Теплотехніка» Титаренко Ігор Валерійович, староста – Соколова Наталя Володимирівна.

В номінації «Кращий факультет» – за третє місце факультет «Електрифікація залізниць» (декан – Афанасов Андрій Михайлович).

В номінації «Краща кафедра», підномінації «Випускаюча кафедра» – за друге місце кафедру «Електрорухомий склад залізниць» (завідуючий кафедрою Гетьман Геннадій Кузьмич).

В номінації «Кращий спортсмен (команда)» – за друге місце чоловічу команду університету з пляжного волейболу у складі Ванжі Андрія Вікторовича (245 група), Черепенка Олексія Георгійовича (251 група), срібний призер фестивалю зі спортивних ігор Дніпропетровської області серед студентів з пляжного волейболу.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ З ШАШОК 20.11.2014

18-го листопада, у вівторок, о 15.00 в приміщенні спортивного комплексу ДНУЗТ, проходили щорічні між факультетські змагання з шашок. Команда факультету «Електрифікація залізниць» у складі: Безпалого Володимира (255 група), Липського Михайла (235 група) та Стороженко Анни (235 група), зайняли друге місце, лише на декілька балів поступившись команді факультету «Управління процесами перевезень».

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ З АРМСПОРТУ 15.11.2014

13-го листопада з 15.00 у спорткомплексі ДНУЗТ проходили між факультетські змагання з армспорту. Факультет «Електрифікація залізниць» представляли: Курило Руслан – 1 місце в категорії 85 кг (256 група), Карук Вікторія – 1 місце в категорії 50 кг (235 група), Карук Оксана – 2 місце в категорії 50 кг (235 група), Ісак Тетяна (235 група), Краснощок Тетяна (225 група), Рандов Дмитро (231 група), Войтушенко Ігор (255-М), Шкондін Сергій (243 група), Безпалий Володимир – 1 місце в категоріях 75, 80 та 100+ кг (255 група), Півник Ольга – 3 місце в категорії 65 кг (235 група), Неверова Валентина – 2 місце в категорії 65 кг (251 група), Лакович Владислав – 1 місце в категорії 70 кг (214 група), Холодовський Ігор (225 група), Сидоров Анатолій – 3 місце в категорії 85 кг (255-М група), Омельчук Микола (225 група). В загальному заліку енергетики вибороли 2-ге місце з цього виду спорту.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ З ВОЛЕЙБОЛУ 15.11.2014

13-го листопада, в четвер, о 16.00 в Дніпропетровській академії будівництва та архітектури проходили міжвузівські змагання з пляжного волейболу. ДНУЗТ представляла команда у складі 2 студентів факультету «Електрифікація залізниць» – Копилянський Анатолій (група 235) та Ванжа Андрій (група 245). В результаті змагань хлопці здобули срібло.

РЕЗУЛЬТАТИ СКЛАДАННЯ МОДУЛЬНОГО КОНТРОЛЮ СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ 07.11.2014

Відповідно до графіка навчального процесу на 2014-2015 н.р. з 20 жовтня по 2 листопада 2014 року пройшла перша модульна сесія у студентів 1-5 курсів. Студенти факультету «Електрифікація залізниць» склали МК1 успішно. Більше 56% студентів успішно склали всі МК1. Ще 27% студентів не склали лише по одній дисципліні.

Хороші результати продемонстрували студенти груп:

- 216 (староста Рябков Кирило, керівник групи асистент каф. ЕПЗ Антонов А.В.)

- 226 (староста Олійник Ростислав, керівник групи доц. каф. ЕПЗ Кирилюк Т.І.)

- 229 (староста Кононенко Артем, керівник групи доц. каф. ТТ Шаптала М.В.)

- 238 (староста Міщенко Артем, керівник групи асистент каф. ЕПЗ Косарєв Є.М.)

- 249 (староста Полішко Владислав, керівник групи доц. каф. ТТ Горячкін В.М.)

- 254-М (староста Шевцов Богдан, керівник групи проф. каф. ЕТЕМ Муха А.М.)


ТАЄМНИЦІ КНИЖКОВИХ ПОЛОК 01.11.2014

Щороку бібліотека ДНУЗТ дарує нам можливість користуватися своїм багатим вибором книжок, методичних вказівок та електронними підручниками. Цього разу вона нас не тільки здивувала своїми можливостями, а й трішки налякала. Директор бібліотеки з її працівниками підготували для студентів першокурсників ДНУЗТ пізнавально-розважальний квест, який відбувся 30 жовтня 2014 року. Цей захід є результатом поєднання Дня науки з Хеллоуіном. Метою квесту є залучення молоді не лише до святкування неординарного свята Хеллоуіна, але й познайомити юні розуми з таємницями книжкових полиць та потаємними сховками ДНУЗТ.

Участь у квесті взяли 5 факультетів: "Мости і тунелі", "Організація будівництва доріг та експлуатація колії", "Управління процесами перевезень", "Електрифікація залізниць", "Економіко-гуманітарний" та представники військової кафедри. Кожна команда складалася з 7 чоловік: п'ятеро першокурсників та двоє студентів старших курсів. Команду факультету "Електрифікація залізниць" представили: Новіков Сергій (216 група), Івахненко Марія (216 група), Барсуков Олег (216 група), Рябков Кирило (216 група), Тараненко Олександр (215 група), Кононенко Артем (229 група), Громова Юлія (225 група). Квест розпочинався в Медіазалі. Перший ребус, з яким зустрілися наші команди, був неочікуваним. Капітанам команд вручали невеличкі торбинки, в яких знаходилась певна кількість зерен, круп або ягід. Порахувавши їх кількість в заздалегідь запропонованому порядку, можна дізнатися номер телефона, зателефонувавши на який, учасники отримували перші завдання.

Розгадуючи ребус за ребусом, учасники отримували не тільки підказки для наступних дій, але й невеликі фрагменти мапи, склавши яку, можна було дізнатися про "Потаємну кімнату", в якій чекають чергові випробування наших героїв: ніким небачені монстри, незрозумілі звуки; а якщо вистачить нервів, то можна дійти до ворожки, що зможе поворожити та поділитися мудрою порадою.

Після завзятої боротьби переможцями стали факультети "Організація будівництва доріг та експлуатація колії", "Економіко-гуманітарний" та "Електрифікація залізниць", які проявили себе, як найактивніші та найсміливіші детективи. Ці команди отримали смачні солодкі призи. А інші команди за сумлінні старання були нагороджені подяками.

Ось чим відрізняється наш улюблений ДНУЗТ від інших ВНЗ, так це не тільки суворими навчальними буднями: хочеш-не хочеш, але ти знатимеш викладений матеріал; але й різноманітними заходами, що дають відпочити, відволіктися та набратися наснаги студентам, для нової боротьби з міцним гранітом науки.

© Громова ЮліяМІЖНАРОДНИЙ СИМПОЗІУМ «ПРОБЛЕМИ УДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН І АПАРАТІВ. ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» 25.10.2014

23-24 жовтня 2014 року в Національному технічному університеті ХПІ відбувся Міжнародний симпозіум «Проблеми удосконалення електричних машин і апаратів. Теорія і практика». Можливість представити наш Університет та факультет «Електрифікації залізниць» була надана студенту групи 251-м Олексенку Дмитру.

В симпозіумі прийняли участь понад 300 представників різних навчальних закладів та підприємств. Більш ніж 200 учасників виступили з доповідями на актуальні для симпозіуму теми. Найбільше виступів було серед таких галузей наукового світу електротехніки як: електричні апарати, електричні машини, електричні та магнітні поля, електричні станції та мережі. Також висвітлювались питання стандартизації в електротехнічній галузі в умовах інтеграції України до Європейського Союзу.

В вільний від доповідей час учасникам та гостям симпозіуму була проведена екскурсія по електротехнічному корпусу університету «ХПІ». Зі слів Олексенко Дмитра найбільше враження на нього справила кафедра електричних машин та кафедра електричних апаратів. Ці кафедри існують багато десятиліть, тому саме там можна відчути багату історію розвитку такої науки як електротехнічна.

Під час слухання доповідей симпозіуму Дмитро ознайомився з передовими науковими досягненнями України та країн СНД в області електротехніки та електромеханіки. Дізнався про нові течії в цих галузях та передбачив можливості їх використання на залізничному транспорті України.

Велика шана гостям та учасникам симпозіуму SIEMA 2014!

© Олексенко Дмитро

ПРИЗНАЧЕННЯ ОБЛАСНИХ ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ НА I ПІВРІЧЧЯ 2014-2015 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 17.10.2014

Відповідно до протокольного рішення № II/II-14, протоколу № I/II-14 від 14 жовтня 2014 року засідання обласної стипендіальної комісії з призначення обласних іменних стипендій кращим учням професійно-технічних навчальних закладів, студентам та аспірантам вищих навчальних закладів на I півріччя 2014-2015 навчального року, студент 256 групи факультету «Електрифікація залізниць» Курило Руслан Олександрович отримав вищезазначену іменну стипендію від Дніпропетровської обласної держаної адміністрації.

ПИТИ – ГУЛЯТИ? КРАЩЕ МАНДРУВАТИ! 20.10.2014

10-12 жовтня 2014 року група студентів ДНУЗТ у складі Бойлука Івана та Орлова Артема (група 243) і Варнави Наталії (група 224) здійснила похід Мармарошським гірським масивом, що на Закарпатті. Під час походу було підкорено вершину Піп-Іван Мармарошський (1937 м над рівнем моря). Всього в поході взяв участь 21 турист – представники Львова, Києва, Вінниці, Франківщини, Кривого Рогу та навіть Краматорська. Очолював групу досвідчений львівський інструктор Сергій Олександров.

Похідники, прибувши 10 жовтня в село Ділове, пройшли реєстрацію у прикордонників (адже намічався прохід у прикордонну зону), після чого було розподілено вантаж спільного харчу між усіма учасниками групи. Потім туристи пішли ґрунтовою дорогою вздовж потоку Білий. Чималу частину шляху мандрівники подолали на лісовозі «ЗИЛ-131». Лісоруби всього за червінець з душі погодилися підвести мандрувальників. Всього автомобілем і пішим чином було подолано 17 км шляху. Біля вечора група розбила табір на полонині Лисичій. Інструктор Сергій зготував вечерю ( весь тягар приготування їжі він як найдосвідченіший завжди бере на себе), після чого туристи за вечірнім сидінням у вогнища, як у піонер-таборі, перезнайомились один з одним.

Наступного дня мандрівники змогли споглядати схід сонця над Карпати, а після сніданку вирушили при ідеальній погоді на підкорення гори Піп-Іван. З вершини можна було побачити територію Румунії як на долоні. При спуску вдалося скупатися в холодній і бадьорячій воді дуже малого і кришталево чистого озера на висоті біля 1500 над рівнем моря.

Ввечері туристи змогли споглядати ще й надзвичайно мальовничій захід сонця над Карпатськими горами. А вранці третього дня подорожі група зібрала намети і почала п’ятигодинний спуск в Ділове тією самою дорогою, якою і був здійснений підйом. Пощастило побувати в знатному місці- географічному центрі Європи, яке як раз в Діловому і знаходиться.

Наприкінці подорожі учасники походу остаточно всі передружилися, обмінялися контактами і висловили надію зустрітися знову в нових походах.

Це були надзвичайні дні єднання з природою!

P.S. Для людей, що цікавляться, радимо відвідати в соціальній мережі «vk» групу «Знайомство в горах з горами і між собою».

© Орлов Артем

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ ЗІ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ 15.10.2014

З 8 по 12 жовтня 2014 року у місті Вінниця проходили змагання зі спортивної акробатики (Чемпіонат України). У змаганнях прийняли участь 85 найсильніших спортсменів з усієї України. На цьому Чемпіонаті проводився також відбір на Міжнародний турнір, який буде проходити у Польщі в листопаді.

Студент 214 групи факультету «Електрифікація залізниць» Афанасьєв Денис Олександрович достойно виступив на цьому Чемпіонаті та посів III місце у багатоборстві серед дорослих у чоловічих групових вправах, а також потрапив до збірної команди України зі спортивної акробатики.

УРА! Я - СТУДЕНТ! 10.10.2014

Цьогорічне святкування, традиційного в ДІІТі, свята новоспечених першокурсників, «Ура! Я – студент!» пройшло дещо у незвичному форматі. Урочиста частина, з виконанням чудових пісень наших вокалістів, танцями, вдало доповнила ярмарку. Але дуже не вистачало запальних «Веселих стартів», які, беззаперечно, завжди були так би мовити, «Козирною картою» дійства. Але, не зважаючи на це, факультети представили себе на високому творчому рівні. Яскравою та найбільш пам’ятною стала ярмарка. Які конкурси і «точки» тільки не вигадували студенти. Енергетики потішили безалкогольними коктейлями у вигляді національної символіки та конкурсом «Відгадай мелодію», бажаючих прийняти участь у якому вишикувалась ціла черга. Це була чи не єдина «точка», де «жилдорики» можна було отримати без особливих зусиль, добре знаючи українські пісні, та пісні зірок України.

Відпочили на відмінно, тепер чекаємо на відмінні результати по, вже звичних для нас, та незвичних для першокурсників перфокартах та модулях, а вони не забаряться.

НІЧ ПЕРШОКУРСНИКА 10.10.2014

Спекотним був, у всіх сенсах цього слова, четвер другого жовтня. Зранку – навчання, після пар – «Ура! Я – студент!», а вночі діітівцям не забракло сил відпочити чималим студентським колективом у нічному клубі «Мулен Руж». Неформальна, невимушена атмосфера дозволила чудово провести час і, вже за статистикою, як і в минулі роки, завадила прийти деяким студентам на перші пари наступного дня. Хлопці та дівчата переповнені позитивом, а це – найголовніше, бо не лише навчанням запам ятаються студентські роки … саме тому вони і найкращі!

ЕЛЕКТРИКИ - НАЙКРАЩІ! 03.10.2014

Не зважаючи на стиснутий графік навчання у поточному році, спортивні змагання не лишаються осторонь самобутнього студентського життя. Кінець вересня, початок жовтня ознаменувався багатьма яскравими подіями, одна з них – завершення міжфакультетських змагань з футболу. Обійшовши у півфіналі команду факультету «Мости і тунелі» з рахунком 1:0 та потрапили у фінал, де розгромили команду факультету «ОБЗ» з рахунком 3:0.

Склад команди: Будниченко Максим (255 група) – капітан, Мусієнко Антон (255 група), Муц Анатолій (251-М), Єгоров Артем (244 група), Линник Ігор (244 група), Полішко Владислав (249 група), Головко Артем (244 група), Федченко Тарас (243 група), Гречаний Олександр (243 група), Серенков Іван (241 група), Жигалін Юрій (221 група), Євглевський Ігор (238-А група), Колос Анатолій (245 група), Слободяник Максим (233-А група), Сирота Олексій (216 група).

Щиро вітаємо наших хлопців з яскравою перемогою , та бажаємо їм надалі успішно захищати звання чемпіонів.

ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ ЗА II СЕМЕСТР 2013-2014 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 02.10.2014

На факультеті "Електрифікація залізниць" 30 студентів 1-4 курсів закінчили на відмінно другий семестр 2013-2014 навчального року: Кабка Любов (219 група), Борщ Богдан (225 група), Півник Ольга (225 група), Рогоза Анастасія (225 група), Тюрін Михайло (226 група), Міщенко Артем (228 група), Булгаков Дмитро (229 група), Попова Анастасія (229 група), Запара Олександр (235 група), Осташевська Марія (235 група), Федько Андрій (235 група), Водолага Вікторія (239 група), Фурман Яна (239 група), Чумель Лілія (239-Т група), Муц Анатолій (241 група), Міхєєв Олексій (244 група), Шевцов Богдан (244 група), Шама Оксана (245 група), Борисовська Юлія (246 група), Гаркуша Ірина (246 група), Земський Денис (246 група), Чорна Анастасія (246 група), Шпротько Тетяна (246 група), Щербак Яна (246 група), Алексєєва Анна (249 група), Клименко Анастасія (249 група), Прокопенко Людмила (249 група), Соколова Наталя (249 група), Тарнова Надія (249 група), Чабаненко Марія (249 група).


ВИСТАВКА INNOTRANS 2014 01.10.2014

З 23 по 26 вересня 2014 світові лідери галузі рейкового транспорту в десятий раз зустрілися в рамках берлінської виставки InnoTrans. Ювілейна виставка наздогнала і перегнала небувало успішну виставку 2012 року, що встановила світові рекорди. У 2012 році в InnoTrans взяли участь 2515 експонентів з 49 країн світу. В рамках виставки пройшло 104 світових, 25 європейських і 18 національних презентацій-новинок, були заключені договори загальною вартістю 1,8 млрд. євро, а виставкові події висвітлювали 1165 представників ЗМІ з 43 країн. Відбулася подія, що не має аналогів і поєднує в своїх рамках спеціалізовану виставку, у дискусійні форуми і експозицію рейкового транспорту під відкритим небом. На рейкових коліях на території виставки, загальна протяжність яких становить 3,5 км, представлені новітні розробки та інноваційні технології рейкового транспорту. На виставці демонструється будівельний рейковий транспорт і транспорт на комбінованому ходу, вантажні склади і локомотиви, а також цілі системи міського і приміського транспорту і транспорту дальнього сполучення. Рейки пов'язують між собою країни і континенти. Транскордонному рейкового транспорту і його інфраструктурі пред'являються різноманітні вимоги, число яких зростає. Завдання, що стоять перед ключовими гравцями галузі, масштабні і складні, проте на виставці InnoTrans пропонуються ідеальні рішення для їх виконання: маршрутна техніка, конструкційні системи, сигнальні та інформаційно-керуючі системи і багато іншого. Залізничні колії підходять до виставкових павільйонах і з'єднуються з мережею громадського рейкового транспорту Берліна: експозиція InnoTrans під відкритим небом не має аналогів в світі.

Завдяки фінансовому та організаційному сприянню благодійного фонду Бориса Колесникова, міжнародну виставку InnoTrans 2014 змогли відвідати і студенти факультету "Електрифікація залізниць": Кагляк Євгеній (251 група), Попов Юрій (251 група), Козін Сергій (243 група), Новіков Володимир (243 група)

СТУДЕНТСЬКИЙ ЗАГІН «ПОМІЧНИК МАШИНІСТА ЕЛЕКТРОВОЗА 2014» 03.09.2014

Щороку студенти старших курсів факультету "Електрифікація залізниць" мають змогу проходити практику на залізницях України на посаді помічника машиніста електровоза. Студенти, які добре показали себе під час практики, продовжують працювати на своїй посаді до початку нового начального року, що дозволяє окрім досвіду, заробити ще і "непогані" гроші.НОВЕ ПОПОВНЕННЯ 01.09.2014

Під час приймальної компанії 2014 року факультет «Електрифікація залізниць» повністю виконав план набору студентів першого року навчання за бюджетні кошти. До великої сім’ї студентів-електриків приєдналися 75 студентів-першокурсників та 65 студентів, що вступили до нашого університету після закінчення технікумів, відразу на третій курс.
Архів новин за 2013/2014 н.р.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2013-2014 Н.Р.ІНЖЕНЕР 3-ГО ТИСЯЧОЛІТТЯ

У вівторок, 17-го травня в ДІІТі проходила щорічна міжнародна конференція іноземних мов «Інженер 3-го тисячоліття». До нашого ВНЗ завітали представники Київського, Харьківського та Дніпропетровських технічних університетів. До 10-ї години проходила реєстрація, а після – сама конференція. О 13. 00 групи розподілили по секціям (англійська мова, німецька мова…). На секції німецької мови попередньо до розгляду було подано більше 20 робіт, з яких представлені і опубліковані були близько половини. 5 студентів ДІІТу за наукові статті було нагороджено сертифікатами, серед них факультет «Електрифікація залізниць» представила студентка 225 групи Півник Ольга.

Наприкінці ректор університету, Олександр Миколайович Пшінько, підвів підсумки, вручив сертифікати та подякував учасникам та гостям конференції.СПАРТАКІАДА УНІВЕРСИТЕТУ З АРМСПОРТУ

У рамках проведення спартакіади університету між факультетами, пройшли змагання з армспорту. Призові місця зайняли наступні студенти факультету "Електрифікація залізниць": Нєвєрова Валентина (241 група) - III місце у ваговій категорії 60 кг; Безпалий Володимир (245 група) - I місце у ваговій категорії 80 кг, II місце у ваговій категорії 85 кг, III місце у ваговій категорії 100 кг; Сидоров Анатолій (245 група) - III місце у ваговій категорії 90 кг.

ВОДНЕ ПОЛО

15-го квітня розпочались між факультетські змагання по водному поло чоловічих та жіночих збірних факультетів. За результатами проведених ігор у фінал вийшла команда факультетів «Електрифікація залізниць» та «Технічна кібернетика». Інтриги в іграх тримались до останнього свистка судді . Зовсім трохи не вистачило нашим хлопцям до першого місця і в змаганнях 29-го квітня електрики одержали срібло. Склад команди : Віталій Алексєєнко (231 група), Евгеній Безусий (231 група), Андрій Ванжа (235 група), Богдан Склярський (226 група), Артем Кочергін (235 група), Володимир Жулей (239 група), Олег Половяник (246 група), Дмитро Рандов (221 група), Кураченко Артем (251 група).

Жіноча команда факультету зігравши 30-го квітня з командою факультету «ПЦБ» також посіла друге місце. Склад команди : Півник Ольга (225 група), Криворучко Наталія (234 група), Водолага Вікторія (239 група), Біляєва Катерина (214 група), Кройтр Катерина (235 група), Романченко Марина (245 група), Спасібухова Вікторія (246 група).

Вітаємо наших медалістів, ви достойно відстояли честь факультету!ДЕРЕВО ВИПУСКНИКА 2014

З 1986 року на факультеті "Електрифікація залізниць" існує традиція посадки дерева випускниками. Цей рік не став винятком - студенти разом з ректором професором Пшіньком О.М., першим проректором професором Бондарем Б.Є. та деканом факультету доцентом Кійком А.І. посадили дуб.

Тепер слово за іншими факультетами. Приєднуйтесь!

ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ ЗА I СЕМЕСТР 2013-2014 Н.Р.

На факультеті "Електрифікація залізниць" 33 студента 2-5 курсів закінчили на відмінно перший семестр 2013-2014 навчального року: Лисенко Олег (224 група), Борщ Богдан (225 група), Півник Ольга (225 група), Рогоза Анастасія (225 група), Водолога Вікторія (239 група), Гончарук Дар'я (241 група), Муц Анатолій (241 група), Олексенко Дмитро (241 група), Пустовойт Сергій (243 група), Міхєєв Олексій (244 група), Семенюк Катерина (244 група), Шевцов Богдан (244 група), Борисовська Юлія (246 група), Буряк Тетяна (246 група), Гаркуша Ірина (246 група), Земський Денис (246 група), Чорна Анастасія (246 група), Алексєєва Ганна (249 група), Прокопенко Людмила (249 група), Соколова Наталя (249 група), Тарнова Надія (249 група), Чабаненко Марія (249 група), Кучма Микола (254 група), Денисов Максим (254 група), Круглікова Катерина (254-М група), Самолюк Ярослав (255 група), Синьогіна Оксана (255 група), Полянська Юлія (255-М група), Перевертень Михайло (256 група), Діденко Тетяна (259 група), Мокруха Александра (259-М група), Некрасов Тарас (259-М група).


СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА 2014

17 квітня 2014 року відбувся гала-концерт міжвузівського конкурсу художньої самодіяльності "Студентська весна 2014". Студенти ДІІТу підготували чудовий концерт на рівні близькому до професійного, але із іскрою студентської творчості.Продемонстровано багато талантів у студентській молоді ДІІТу, бажання показати свої навички і здібності, намагання відстояти честь університету. Переповнений зал палацу культури всі виступи студентів сприймав оваціями. Факультет "Електрифікація залізниць" в гала-концерті достойно представляла група талановитих і небайдужих студентів під загальним керівництвом студентки-режисера Ванжи Тетяни (246 група).

За підготовку і активну участь у гала-концерті конкурсу "Студентська весна 2014" розпорядженням по факультету "Електрифікація залізниць" наступним студентам оголошено подяку: Ванжа Тетяна (246 група), Новосад Юрій (255М група), Романченко Марина (245 група), Баранова Анастасія (245 група), Єршова Дарина (245 група), Черниш Яна (245 група), Сидоров Анатолій (245 група), Ванжа Андрій (235 група), Шарипкін Антон (238 група), Назаренко Владислав (234 група), Півник Ольга (225 група), Пісаревських Ксенія (226 група), Рогоза Анастасія (225 група), Ісак Тетяна (225 група), Карук Вікторія (225 група), Карук Оксана (225 група), Борщ Богдан (225 група), Кравцов Віталій (224 група), Максимов Євген (221 група), Ус Ян (211 група), Лісніченко Максим (211 група), Шаптала Дмитро (211 група), Ришко Аліна (214 група), Потапов Сергій (214 група), Громова Юлія (215 група), Варнава Наталія (216 група), Ракуленко Аліна (216 група), Кононенко Артем (219 група).

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

27 лютого в аудиторії 262 о 14.30 проходили інтелектуальні ігри "Що? Де? Коли?". Участь прийняли команди восьми факультетів. Команда факультету "Електрифікація залізниць" у складі: Земського Дениса - капітан команди (246 група), Попової Анастасії (229 група), Тюрина Михайла (226 група), Критіна Віталія (226 група), Рогози Анастасії (225 група) зайняла третє місце.

Незважаючи на те, що команда виступила в оновленому складі, зібраність, взаємна підтримка, жага до перемоги, стали невід'ємними атрибутами та запорукою вдалої і результативної гри майбутніх енергетиків.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих та життєвих злітів.

II (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП XIV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

14 грудня пройшов II (обласний) етап XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Перше місце посіла студентка 244 групи факультету "Електрифікація залізниць" Семенюк Катерина.

II ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗІ «ЕНЕРГЕТИКА»

Згідно з наказом №1281 від 09.09.2013 р. Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році» ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» було призначено базовим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

Диплом другого ступеня за результатами конкурсу здобули студенти факультету "Електрифікація залізниць": Клименко Анастасія (249 група) за наукову роботу "Дослідження зворотного акустичного зв'язку в теплотехнічних процесах металургійного виробництва" (науковий керівник - доцент кафедри "Теплотехніка", к.т.н. Перцевий В.О.), Чорна Анастасія (246 група) та Теодорський Сергій (245 група) за наукову роботу "Раціональне використання надлишкової енергії рекуперації на електрифікованій залізниці" (науковий керівник - професор кафедри "Електропостачання залізниць", д.т.н. Кузнєцов В.Г.).

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ПРОГРАМУВАННЯ СЕРЕД СТУДЕНТІВ 1-2 КУРСІВ

У березні 2014 року на базі ДІІТу пройшов перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед студентів 1-2 курсів. Перше місце отримав студент 211 групи факультету "Електрифікація залізниць" Гончар Геннадій.

ВІДПОЧИЛИ НА "УРА"!"

У вівторок, 11 лютого, у нічному клубі "Мулен Руж" майбутні енергетики у неформальній обстановці, відсвяткували День свого факультету.

Розважальна програма була насичена конкурсами та позитивним настроєм, який подарували відпочиваючим ведучі - Влад Зарецький і Роман Кушнір. Оскільки подія відбулась напередодні Дня закоханих, найочікуванішим із конкурсів стало двотижневе он-лайн голосування "Краща пара факультету". О 23:00 голосування завершилось, і за його підсумками третє місце посіла пара: Теодорський Сергій та Чорна Анастасія, друге - Крамаренко Владислав та Полякова Катерина, перша - Серенков Іван та Чумель Лілія. Учасники були нагороджені заохочувальними призами. Але найголовніше, за словами самих конкурсантів, знайти своє кохання, людину, з якою захочеш розділити життя ... Важко з цим не погодитись.

Ніч минула весело, але швидко ... Незважаючи на те, що більшості студентів довелось у середу йти на першу пару, за статистикою майже всі з'явились на заняття. Дружня атмосфера, що панує на факультеті, стала запорукою гарного відпочинку.НОВОРІЧНЕ СВЯТО У ГУРТОЖИТКУ № 4

За багаторічною традицією керівництво університету на чолі з ректором професором Пшіньком О.М. щороку обходить з привітаннями та подарунками гуртожитки нашого студентського містечка. Цього року представницька делегація завітала в наш гуртожиток 30 грудня. Після привітальних слів профкому університету, слово взяв ректор університету професор Пшінько О.М. У відповідь на ширі побажання ректора, актив гуртожитку показав невелике театралізоване шоу на новорічну тематику. За відгуками, цього року наше театралізоване привітання було найбільш яскравим і незабутнім.

За це окреме спасибі організатору і режисеру цього заходу студентці 249 групи Прокопенко Людмилі. А також велика подяка всім учасникам: Шкондіну Сергію (233 група), Шапталі Дмитру (211 група), Штандюку Євгенію (211 група), Легенькому Дмитру (215 група), Омельчуку Миколі (215 група), Піцику Олександру (215 група), Пирігу Михайлу (216 група), Василенку Артему (221 група), Півник Ользі (225 група), Барановій Анастасії (245 група), Ус Яну (211 група).

ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА 2013

26 січня 2013 року на факультеті «Електрифікація залізниць» пройшло святкування «Дня Енергетика». Цього разу свято провели у приміщенні кінозали ДІІТу. На святі були присутні студенти всіх курсів та викладачі усіх чотирьох кафедр факультету «Електрифікація залізниць». Декан факультету Кійко А.І. поздоровив усіх присутніх з професійним святом та побажав творчих здобутків у роботі та навчанні. Відмінністю цьогорічного заходу стало те, що саме студентський актив факультету визначав кращих викладачів та підготував для них грамоти та подарунки. Також з боку деканату були поздоровлені кращі студенти та вручені сертифікати студентам факультету, які отримують іменні стипендії.

Після урочистої частини студенти факультету подарували присутнім у залі декілька творчих номерів, серед яких танець зі світлодіодами, виступ команди КВК, декілька пісень. Наприкінці, як зазвичай, усі заспівали Гімн Електриків.

СТУДЕНТСЬКИЙ АКТИВ ФАКУЛЬТЕТУ «ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ ЗАЛІЗНИЦЬ» 2013

За традицією у грудні 2013 року відбулось фотографування студентського активу факультету «Електрифікація залізниць» разом з керівним складом деканату.

МІС ДІІТ 2013

5 грудня 2013 в нічному клубі «Мулен Руж» пройшов завершальний етап щорічного студентського конкурсу краси «Міс ДІІТ 2013». У ньому взяли участь дві студентки факультету «Електрифікація залізниць»: Громова Юлія (215 група) і Стороженко Анна (226 група). Наставницею дівчат була Ванжа Тетяна (246 група).

За результатами конкурсу Стороженко Анна посіла третє місце і завоювала титул «II Віце-міс ДІІТу». Також Анну нагородили в номінації «Міс Посмішка». Громова Юлія перемогла в номінації «Міс Стиль» і також отримала цінні призи.

Вітаємо наших прекрасних дівчат з перемогами та бажаємо подальших творчих успіхів!

Громова Юлія (номер 5) та Стороженко Анна (номер 7).

КОНКУРС ТАЛАНТІВ «ШАНС 2013»

21 листопада 2013 року у палаці культури ДІІТу проходив щорічний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед студентів нашого університету «Шанс 2013».

Факультет «Електрифікація залізниць» представив глядачам та членам журі три художні номери, серед яких: вокально-інструментальне попурі, російський народний танець та танець у стилі «Електро». Перший та другий номери стали призерами у номінаціях «Кращий вокально-інструментальний номер» та «Кращий народний танець» відповідно.

Вітаємо наших переможців та бажаємо всім колективам творчого натхнення та нових звершень!

ПЕРЕМОЖЦІ I ЕТАПУ IV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКО

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.09.2013 № 1/9-611 «Про проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» і в рамках відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка згідно з Указом Президента України від 11 квітня 2012 року № 257 у період з 01 до 22 листопада 2013 року в університеті проходив І етап конкурсу, в якому взяли участь 38 студентів І, ІІ та ІV курсів.

I місце зайняла Чабаненко Марія (249 група), II місце Семенюк Катерина (244 група), III місце Коваленко Ірина (216 група). Виявили художню майстерність та змістовність творів про Т.Г. Шевченка такі студенти: Гвоздь Михайло (248 група), Пустовойт Сергій (243 група), Щербак Яна (246 група).

ОГЛЯД-КОНКУРС «ВИБІР РОКУ 2013»

Відповідно до Положення та рішення оргкомітету огляду-конкурсу «Вибір року 2013» з обирання та нагородження переможців від 29 жовтня 2013 року протоколом № 1, наказом № 1124 від 18 листопада 2013 року затверджено переможців.

В номінації «Кращий куратор» - кращим куратором на факультеті «Електрифікація залізниць» обрано старшого викладача кафедри «Теплотехніка» Титаренко І.В. (куратор 249 групи).

В номінації «Кращий факультет» третє місце посів факультет «Електрифікація залізниць» - декан Кійко А.І.

В номінації «Краща група» друге місце отримала 249 група – куратор старший викладач кафедри «Теплотехніка» Титаренко І.В., староста групи – Соколова Наталія. А третє місце заробила 259 група – куратор доцент кафедри «Теплотехніка» Івін В.Ф., староста групи – Діденко Тетяна.

В номінації «Краща чоловіча кімната» перше місце отримала кімната № 225 гуртожитку № 4, в якій мешкають студенти 233 групи Білявський Валентин, Литовченко Олексій та Шкондін Сергій.


Архів новин за 2012/2013 н.р.

КОНКУРС «МОЯ БІБЛІОТЕКА»

Протягом березня-травня 2012-2013 н.р. серед студентів університету було проведено конкурс «Моя бібліотека». Усього факультети надали 8 стінгазет на конкурс. Факультет «Електрифікація залізниць» здобув III місце за газету «Что за наслаждение – находится в хорошей библиотеке!..».

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВАРШАВСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ (ПОЛЬЩА)

З 16 по 18 травня 2013 ДІІТ відвідала делегація Варшавського науково-дослідного Інституту залізничного транспорту (Польща) у складі директора Анжея Журковского та начальника лабораторії Анжея Бялоня.

З представниками ректорату та факультету «Електрифікації залізниць» обговорювалися наступні питання: проведення спільних науково-дослідних робіт, стажування польських аспірантів і докторантів у ДІІТі, підвищення індексів впливу наукових журналів нашого університету та польського інституту, спільних наукових публікацій і т.д.

У Варшавському науково-дослідному Інституті залізничного транспорту кафедра «Електропостачання залізниць» ДІІТу проводила в 2011-2012 роках семінари по дисертаційним роботам Кузнєцова В.Г. (докторська дисертація) і Калашникова К.А. (кандидатська дисертація).

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ П’ЯТОГО КУРСУ «КУБОК РЕКТОРА - 2013»

За багаторічною традицією на протязі квітня 2013 року пройшли змагання з міні-футболу серед студентів п’ятого курсу «Кубок ректора - 2013».

Нажаль цього року команда факультету «Електрифікація залізниць» посіла лише IV місце. Але більших успіхів ніж команда досягла група підтримки факультету «Електрифікація залізниць». За що і отримала почесну грамоту в номінації «Краща група підтримки турніру».

I ЕТАП ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ I-II КУРСІВ ВСІХ ФАКУЛЬТЕТІВ

16.04.2013 року кафедрою ЕОМ був проведений I етап олімпіади з програмування для студентів I-II курсів всіх факультетів (крім ТК). Усього в олімпіаді взяли участь 60 студентів.

Представник факультету «Електрифікація залізниць» студент 211 групи Ткаченко О.Г. посів II місце. Відповідно до наказу № 431ст від 29.04.2013 року студенту Ткаченко О.Г. оголошено подяку та виплачено премію.

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ"

З 23 по 26 квітня 2013 року на базі Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту» пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». Відповідальним за проведення Олімпіади від ДІІТу було призначено доцента кафедри «Електропостачання залізниць» Босого Дмитра Олексійовича.

За результатами олімпіади третє місце здобув студент 246 групи Перевертень М.М., а у командному заліку третє місце отримали студент 246 групи Перевертень М.М., студент 248 групи Новосад Ю.С., студентка 245 групи Синьогіна О.М.

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ В ГАЛУЗІ "ЕНЕРГЕТИКА"

Згідно з наказом № 1076 від 05.10.2012 р. Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році» ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» призначено базовим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика».

Студентка 245 группы Синьогіна О.М. (науковий керівник - доцент кафедри «Електропостачання залізниць» Босий Дмитро Олексійович) отримала диплом II ступеня за наукову роботу «Експериментальні дослідження похибок електронних лічильників в режимі несинусоїдального навантаження».

ПІДСУМКИ СТУДЕНТСЬКОЇ ВЕСНИ

З приходом весни студенти факультету «Електрифікація залізниць» завзято взялись за підготовку до міжфакультетського огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Студентська весна 2013». Цього року до лав наших активістів надійшло чимале поповнення. Нові ідеї, таланти та поривання стали саме тими факторами, які сприяли хорошому виступу представників факультету на сцені ДК ДІІТу.

Пристрасне танго, запальний рок-н-рол, драйвові песні, влучні жарти, заворожуючий вокально-інструментальний ансамбль та найголовніше – єдність і взаємна підтримка, були запорукою того, що наш факультет виборов 3 місце у цьому конкурсі. Ми отримали нагороду у номінації «Кращий фінал», а також довели, що майбутні інженери-електрики не лише розумні, але і талановиті та творчі.

Звичайно, третє місце – не межа, але нам є до чого прагнути, ще є що показати та чим вразити.

ДЕРЕВО ВИПУСКНИКА

Всім відома притча про сенс життя свідчить: людина повинна побудувати будинок, виростити сина і посадити дерево. І вже давно на нашому факультеті "Електріфікаціі залізниць" є така традиція - випускники висаджують саджанці дерев на території студентського містечка університету спільно з представниками ректорату, факультету та випускаючих кафедр. Цього року випускники, незважаючи на негоду, посадили кілька саджанців дуба і за традицією після роботи були фотографії на пам'ять.

ТРЕТЄ МІСЦЕ ЗІ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ СЕРЕД ФАКУЛЬТЕТІВ

24 квітня 2013 року кафедрою «Фізичного виховання» ДІІТу проводились змагання Спартакіади зі спортивної гімнастики серед факультетів. Факультет «Електрифікація залізниць» посів почесне третє місце завдяки спортивним досягненням студента 211 групи Мартиненка Олександра і студентки 226 групи Біряк Тетяни.

ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

14 грудня 2012 на факультеті «Електрифікація залізниць» було організовано урочисті збори, присвячені святкуванню «Дня енергетика».

Урочисті збори коротким екскурсом в історію відкрив декан факультету Кійко Анатолій Іванович.

Урочисту частину заходу продовжили привітання та вручення нагород викладачам факультету від начальника головного управління електрифікації та електропостачання Укрзалізниці Віталія Максимчука, начальника служби електропостачання Придніпровської дороги Олега Самкова, начальника служби електропостачання Донецької дороги Сергія Бітюкова.

У завершенні заходу майбутні залізничники, а сьогодні студенти ДІІТу, порадували гостей святковим концертом.

ОГЛЯД-КОНКУРС "ВИБІР РОКУ"

За результатами щорічного огляду-конкурсу «Вибір року» у 2012 році факультет «Електрифікації залізниць» зайняв почесне третє місце. Також кращим куратором на факультеті визнано Карзову Оксану Олександрівну.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ ФАКУЛЬТЕТУ