UKR     RUS

Університет

Головна

Новини

Спеціальності

Кафедри

Абітурієнту

Дозвілля

Історія

Контакти

Шановні відвідувачі сайту!

До Вашої уваги пропонується інформація про діяльність факультету «Електрифікація залізниць» університету, який протягом більше 80 років веде підготовку інженерів і наукових фахівців вищої кваліфікації для транспортної і енергетичної галузей господарства.

Базовим і визначальним фактором життєдіяльності людини є наявність в її розпорядженні енергетичних ресурсів і уміння раціонального і безпечного використання енергії.

Для надійного і ефективного функціонування енергетичної галузі потрібні висококваліфіковані, освічені і відповідальні фахівці. Залізничний транспорт енергоємний споживач і є життєво необхідним для господарської діяльності держави, працює за чіткими вивіреними століттями законами, правилами та інструкціями.

Опанувати знаннями, які дозволять успішно керувати енергетикою залізничного транспорту, надає можливість молодим людям факультет «Електрифікація залізниць» ДІІТу. Якщо випускник факультету «Електрифікація залізниць» здатен працювати на залізничному транспорті, то всі інші підприємства, де використовується електрична, теплова енергія будуть для нього «по плечу».

Це підтверджується багаторічним досвідом діяльності випускників факультету, з якими випускаючі кафедри підтримують тісний зв’язок.

Випускники факультету «Електрифікація залізниць» працюють не тільки на залізничному транспорті. Електрична енергія сьогодні є найбільш зручною і ефективною енергію для використання в господарській діяльності і в побуті. Тому на найближчі 100 років робота для випускників факультету «Електрифікація залізниць» ДІІТу буде гарантована.

На залізничному транспорті біля 85 % всіх перевезень виконують електровози і електропоїзди. Тому більшість випускників все таки працюють на залізничному транспорті.

Хоча електроенергетична галузь залізничного транспорту є достатньо технічно складною, але опанувати її по силах всім бажаючим, хто вміє працювати і добиватись поставленої мети. Для цього на факультеті «Електрифікація залізниць» є всі умови: добре оснащенні лабораторії, багата бібліотека, передові бази практики, а головне висококваліфіковані досвідчені викладачі, які небайдужі до своїх учнів і електричної галузі.

Це під силу і Вам, шановні абітурієнти – наші майбутні студенти.

Не шкодуйте сил, проявіть наполегливість в досягненні поставленої достойної мети.

Ми Вам допоможемо не тільки отримати міцні базові знання, повірити в свої сили, а і досягти успіху як в професійній діяльності, так і в реалізації особистості.

З повагою,

Афанасов Андрій Михайлович

декан факультету «Електрифікація залізниць»


Для повного уявлення про життя студентів-електриків пропонуємо познайомитися з відгуками наших студентів про свої враження від навчання, причини які привели їх в ДІІТ, їх бачення свого професійного майбутнього.

З першого року навчання в університеті я зрозумів, що не помилився коли обрав ДНУЗТ для здобуття вищої освіти. Навчають нас висококваліфіковані викладачі, які неодноразово ідуть на зустріч, підтримують студентів, допомагають у вирішенні не лише навчальних завдань, але й завдань які ставить перед нами життя. Паралельно з навчальним процесом, кожен студент може спробувати себе в різних сферах діяльності (спорт, театральне мистецтво, вокальна студія, студентське самоврядування), прийняти участь в різноманітних конкурсах і олімпіадах. Отже нудьгувати не знаходиться часу ні в кого, і це дуже добре, адже все це і носить назву студентське життя. Докладніше