UKR     RUS

Університет

Головна

Новини

Спеціальності

Кафедри

Абітурієнту

Дозвілля

Історія

Контакти

Анкета-інтерв’ю студента 233 групи Пустовойта Сергія

Я прийшов навчатися в Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, тому що саме тут готують передових спеціалістів для залізниці (підтверджено високими посадами, які очолюють його випускники). А це говорить про дуже високий рівень знань, які тут може отримати кожен студент. Окрім цього, університет має і ряд інших переваг: дуже зручне розташування навчального корпусу та студентського містечка, наявність профілакторію та власної поліклініки (яка є далеко не в кожному ВНЗ), також тут можна пройти навчання на кафедрі військової підготовки (юнаки багатьох вишів можуть про таке тільки мріяти).

Факультет «Е» і спеціальність «Електричний транспорт» я обрав тому, що саме електричний транспорт - галузь на яку зроблено велику ставку, а саме перехід на високошвидкісний рух на залізницях України. І так як це питання зараз дуже актуальне, то попит на спеціалістів дуже високий. І це правда – більшість випускників кафедри не мають проблем з працевлаштуванням.

З першого року навчання в університеті я зрозумів, що не помилився коли обрав ДНУЗТ для здобуття вищої освіти. Навчають нас висококваліфіковані викладачі, які неодноразово ідуть на зустріч, підтримують студентів, допомагають у вирішенні не лише навчальних завдань, але й завдань які ставить перед нами життя. Паралельно з навчальним процесом, кожен студент може спробувати себе в різних сферах діяльності (спорт, театральне мистецтво, вокальна студія, студентське самоврядування), прийняти участь в різноманітних конкурсах і олімпіадах. Отже нудьгувати не знаходиться часу ні в кого, і це дуже добре, адже все це і носить назву студентське життя.

Після отримання диплома інженера-електромеханіка, обов’язково піду працювати на залізницю. Думаю, що знання які отримаю в університеті допоможуть мені досягти вершин кар’єрних сходинок. Та починати завжди потрібно з малого, отже спочатку потрібно попрацювати і на виробництві, набратися досвіду та закріпити практично свої знання.

Коротка інформація про себе:

- народився 15 грудня 1992 року в с. Мисайлівка Богуславського району Київської області;

Хронологія визначних подій:

З 1999 по 2007 рік – навчання в Мисайлівській ЗОШ; неодноразовий призер та переможець учнівських олімпіад з фізики, математики, хімії; закінчив школу з відзнакою;

З 2002 по 2007 рік – навчання в Богуславській школі мистецтв; закінчив на відмінно клас вокалу;

З 2007 по 2011 рік – навчання в Київському електромеханічному технікумі залізничного транспорту ім. М.Островського; отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою;

З 2011 року – навчаюсь в ДІІТі, староста групи.

- займаюсь вокалом, беру активну участь у студентському самоврядуванні;

- яскраві враження залишила поїздка до ДНУЗТу на день відкритих дверей, і все це підкріпила порада викладачів мого технікуму, які також навчались в університеті.