Зустріч у Варшаві


27 - 28 лютого 2019 року на факультеті транспорту Варшавського технологічного університету пройшла зустріч-семінар учасників консорціуму програми CRENG, у якій прийняли участь ректор ДНУЗТ Олександр Миколайович ПШІНЬКО та начальник відділу міжнародних зв’язків ДНУЗТ Наталія Сергіївна ЧЕРНОВА.

Більше інформації, фото та презентації доступні за посиланням:

Зустріч у Берліні


9 - 20 вересня 2019 року у Берлінському технічному університеті пройшла зустріч та навчання для нових учасників консорціуму програми CRENG, у якому прийняли безпосередню участь начальник відділу міжнародних зв’язків ДНУЗТ Наталія Сергіївна ЧЕРНОВА та завідувач кафедри «Управління експлуатаційною роботою» Андрій Михайлович ОКОРОКОВ. Розпочинається практичне впровадження даної програми в нашому університеті.

Більше інформації, фото та презентації доступні за посиланням:

Презентація для студентів


3 жовтня 2019 року на факультеті «Управління процесами перевезень» нашого університету відбулася презентація проекту CRENG – «Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг» – проект в рамках програми ERASMUS+ для студентів, що опановують освітній рівень бакалавра. Метою презентації стало ознайомлення студентства з цілями, задачами, навчальною базою і програмою проекту, перспективами навчання в магістратурі за даною програмою.

Стажування у Варшавській Політехніці


У період з 25 листопада по 6 грудня 2019 року у Варшавському політехнічному університеті на базі Транспортного факультету відбувся другий етап стажування учасників міжнародного проекту CRENG за програмою Erasmus +. Наразі Варшавська політехніка є одним із найбільш потужних університетів Польщі та Європи, в якому навчається близько 30 тисяч студентів. Учасниками стажування були понад 25 викладачів закладів освіти України, Азербайджану і Туркменістану. Від ДІІТу у стажуванні прийняли участь доценти кафедри «Транспортні вузли» Демченко Євген і Дорош Андрій, завідуючий кафедрою «Безпека життєдіяльності» Саблін Олег і доцент кафедри «Економіка та менеджмент» Чернова Наталія.

Більше інформації, фото та презентації доступні за посиланням:


Стажування в Університеті Валансьєнн

В період з 13 по 24 січня 2020 р. відбувся заключний етап стажування, який проходив в Політехнічному університеті О-де-Франс, розташованому в м. Валансьєнн на півночі Франції. Університет Валенсьєнна відомий своїми багаторічними прикладними дослідженнями в галузі сталого розвитку транспорту. Учасники стажування відвідали інноваційний кампус з безпеки та інтермодальності транспорту, в рамках якого функціонує ряд навчальних та науково-дослідних лабораторій.

Від ДІІТу у стажуванні прийняли участь доцент кафедри «Транспортні вузли» Демченко Євген, завідуючий кафедрою «Управління експлуатаційною роботою» Окороков Андрій, декан факультету «Управління процесами перевезень» Вернигора Роман, завідуюча кафедрою «Іноземні мови» Мунтян Антоніна, директор Львівської філії ДІІТу Болжеларський Ярослав і доцент кафедри «Економіка та менеджмент» Чернова Наталія.

Більше інформації, фото та презентації доступні за посиланням:


У вересні 2020 року 20 магістрів розпочали навчання за освітньою програмою «Логістика та ризик-кризове управління на транспорті» в рамках міжнародного проекту CRENG за програмою Erasmus+

Освітньо-професійна програма доступна за посиланням:


Erasmus+ Days

15-17 жовтня 2020 року був проведений глобальний флешмоб з нагоди святкування програми Еразмус +, де активно брали участь студенти факультету «Управління процесами перевезень». В рамках цього флешмобу була проведена бізнес-гра «Управління ризиками в ланцюгах поставок». Під час цього заходу студенти мали змогу спробувати свої сили в управлінні ризиками в організації доставки готової продукції різними видами транспорту від постачальників до кінцевого споживача.


Протягом листопада-грудня 2020 року в рамках проекту CRENG пройшли он-лайн майстер-класи. Спікерами були провідні науковці університетів – представників консорціуму з ЄС. Від ДІІТу у майстер-класах взяли участь 33 викладача та 12 магістрів.

Більше інформації, фото та презентації доступні за посиланням:


В рамках міжнародного проекту Crisis and Risks Engineering for Transport Services за програмою Erasmus+ 12 викладачів університету пройшли наукове стажування в європейських університетах. В ході стажування викладачі вивчили новітні методи ризик-менеджменту в транспортних системах, ознайомились з навчальним та дослідницькими лабораторіями університетів, відвідали з екскурсіями великі логістичні об’єкти європейської транспортної інфраструктури. За результатами стажування в Дніпровському університеті залізничного транспорту було проведено цикл семінарів, в ході яких науковці поділились з викладачами та студентами отриманим досвідом та опанованими методиками управління ризиками та кризами у транспортних системах.


На факультеті Управління процесами перевезень відкрито навчальну лабораторію моделювання складних транспортних процесів та систем. Лабораторія оснащена сучасною комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням від компанії AnyLogic, що дозволить студентам проводити ґрунтовні дослідження транспортного процесу в умовах ризиків та криз.