diit.edu.ua

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА
В. ЛАЗАРЯНА

Українська Русский English

Стипендії

Післядипломні дослідницькі стипендії для навчання в Австралії

Метою надання післядипломних стипендій для навчання в університетах та технічних коледжах Австралї є залучення найбільш здібних випускників світу до роботи над актуальними науковими темами. Стипендії розповсюджуються на громадян будь-якої країни і надаються на період до двох років (у випадку обрання кандидатом магістерської програми) або трьох років (якщо обрана аспірантська програма).

Більше >>

Програма «Gates Cambridge Scholarships»

Іноземні студенти мають можливість отримати стипендію “Gates Cambridge Scholarship” для покриття витрат на навчання в Кембриджі.

Більше >>

Дослідницькі стипендії в університеті Мельбурна

Щороку уряд Австралії виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають начатися на програмах магістратури та аспірантури в університеті Мельбурна.

Більше >>

Стипендії SINGA Awards для навчання в Сингапурі

Агенція з науки, технологій та досліджень (Agency for Science, Technology & Research) разом із Технологічним університетом Наньянга (Nanyang Technological University), Національним університетом Сингапуру (National University of Singapore) та Сингапурським університетом технологій та дизайну щорічно пропонують (Singapore University of Technology and Design) близько 240 стипендій для іноземних студентів, які бажають проводити дослідження в галузі точних наук та інженерії.

Більше >>

Стипендія в Литві

Міністерство освіти і науки Литовської Республіки пропонує іноземним громадянам фінансову допомогу для здобуття освіти другого ступеня (магістратура) на денних відділеннях вищих навчальних закладів Литовської Республіки.

Більше >>

Вишеградські стипендії

Стипендії надаються українським вченим, які бажають навчатися в акредитованих державних або приватних університетах або інститутах країн Вишеградської групи (всього 60 семестрів на рік).

Більше >>

Visby

Програма Visby – програма обмінів Шведського інституту для регіонів Балтійського моря, що відкрита для участі ВНЗ, наукових організацій, дослідників, аспірантів, викладачів та студентів з України.

Більше >>

Fulbright Faculty Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.

Більше >>

Програма Ейфеля

Програма надає можливість талановитим молодим іноземцям, вихідцям з країн, що розвиваються, країн з перехідною економікою та індустріальних держав пройти курс навчання в магістратурі або аспірантурі за переліком спеціальностей.

Більше >>

Стипеднії Ваньє (Канада)

Стипендії Ваньє (Vanier Canada Graduate Scholarships - Vanier CGS), засновані Урядом Канади, надають можливість успішним дипломованим фахівцям (громадянам Канади та іноземцям) продовжити освіту в канадських університетах. Програма передбачає післядипломне навчання (аспірантура, PhD) у гуманітарних, соціальних, природничих, технічних науках і медицині.

Більше >>

Wayne Vucinich Visiting Scholar Fellowship

Wayne Vucinich Visiting Scholar Fellowship – це стипендія тривалістю дванадцять тижнів в центрі для Росії, Східної Європи та Євразії (CREEES) при Стенфордському університеті. Під час стажування в період з березня по червень 2016, стипендіат, як очікується, проводитиме своє незалежне дослідження в резиденції і брати активну участь у науковій діяльності Центру. Стипендіат буде мати доступ до бібліотек Стенфордського університету і установи бібліотеки і архівів Гувера, а також співтовариства вчених в Стенфорді. Учасник проведе лекцію, семінар або робочу нараду зі свого дослідження, організованого CREEES.

Більше >>

Стипендія в Словаччині

У 2005 р Уряд Словацької Республіки схвалив створення Національної стипендіальної програми для підтримки мобільності студентів ВНЗ, аспірантів, викладачів ВНЗ, наукових співробітників і працівників у сфері мистецтва. Національна стипендіальна програма Словацької Республіки (НСП) фінансується Міністерством освіти, науки, дослідження та спорту Словацької Республіки.

Більше >>

Кіркланд (Польща)

Програма Кіркланда - це двосеместрове післядипломне навчання. Стипендія Кіркланда триває 9,5 місяців і починається з орієнтовно-підготовчої програми. Її метою є підготовка стипендіатів до перебування в Польщі через освоєння мови і наближення повсякденної дійсності, а також згуртування учасників з різних країн, з різним досвідом, освітою і поглядами. Елементом сесії є урочиста церемонія відкриття Програми, що проходить у вузі, що організовує сесію.

Більше >>

Програма MUSKIE

Програма MUSKIE надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеня магістра.

Більше >>

Стипендія для навчання в університеті Делфта

Іноземні студенти запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендії Юстуса та Луїзи ван Еффенів (Justus & Louise Van Effen Scholarships).

Більше >>

Щорічна стипендія для навчання в Утрехті

Університет Утрехта щорічно пропонує близько 55 стипендій для навчання на певних спеціальностях. Для того, щоб взяти участь у програмі, слід бути іноземним громадянином та вступити на обрану програму.

Більше >>

Стипендії для навчання в ETH Zurich

Цюрихський університет щорічно виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури. Потенційні кандидати на отримання стипендії мають входити до 10 відсотків найкращих студентів свого потоку.

Більше >>

© 2013 Дніпропетровський національний університет залізничного транспопрту імені академіка В. Лазаряна
Керівник: Косолапов А.А., Розробник: Ломажук О.В.