diit.edu.ua

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ'ЯЗКІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА
В. ЛАЗАРЯНА

Українська Русский English

Стажування

Стажування в Німеччині

Громадська організація MultiKultiUA (www.multikulti.org.ua) є офіційним представником федеральної німецької біржі праці за програмами ZAV в Україні. Ми надаємо кваліфіковану допомогу у підготовці та зборі документів, необхідних для участі в програмі і їх своєчасної відправки в Бонн (як правило, до кінця січня кожного року), а також консультуємо з питань оформлення візи, підбору оптимального трансферу Україна-Німеччина-Україна , пошуку житла на час літньої практики при необхідності. Програма літньої практики дає можливість провести канікули з користю: ​​заробити грошей, удосконалити німецьку мову, набути досвіду роботи в німецьких компаніях, зустріти нових друзів з різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час і зарядитися масою позитивних вражень на новий навчальний рік.

Більше >>

Програма стажування в Північній Баварії для інженерів-електриків

Програма розрахована на інженерів-електриків, що спеціалізуються на сонячній енергетиці, теплових насосах та енергетичних мережах.

Більше >>

Стажування в Іспанії

Так як для проходження стажування необхідно знати іспанську мову на рівні B2 (вище середнього), студенти, не впевнені у своїх знаннях, можуть взяти підготовчий курс іспанської мови від 1 до 4 тижнів в Мадридському мовному центрі, та за короткий термін адаптуватися до іспаномовного середовища та особливостей життя в Мадриді. Крім того, ви можете взяти участь в екскурсіях та інших заходах, які організовує мовний центр щотижня.

Більше >>

© 2013 Дніпропетровський національний університет залізничного транспопрту імені академіка В. Лазаряна
Керівник: Косолапов А.А., Розробник: Ломажук О.В.