Стипендіальна програма «Завтра.UA»

31 жовтня, 2017
Пинчук

В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу.

Особиста інформація про стипендіатів програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми.

Графік проведення 12-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2017/18):

• 17 жовтня – 30 листопада 2017 року: прийом та реєстрація документів студентів;
  • Грудень 2017 року – лютий 2018 року - 1-й тур;
  • Лютий 2018 – березень 2018 року: 2-й тур;
  • Березень – квітень 2018 року: 3-й тур;
  • Травень 2018 року: оголошення результатів конкурсу;
  • Червень 2018 року: 11-й Молодіжний форум «Завтра.UA».

Більш детальна інформація за посиланням

З запитаннями можна звертатися до Мозолевича Григорія Яковича ауд. 416