Вітаємо студентів факультету ТК!

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем»

31 травня, 2018
Картинка

Цього року 9-12 квітня студенти кафедри ЕОМ традиційно брали участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем», яка проходила в місті Одеса на базі Одеського національного політехнічного університету. В результаті напруженої, наполегливої боротьби наша команда в складі Шаповал Максим (954м гр.), Капшученко Дар'я (946 гр.), Іванов Олександр (943 гр.) та Радкевич Олексій (930к гр.) зайняла почесне ІІІ командне місце, а студент Іванов Олександр зайняв ІІІ місце в особистому заліку (теж почесне).

З гордістю і радістю за перемогу вітаємо наших студентів. ТАК ТРИМАТИ!!!

Свої відгуки, зауваження та пропозиції щодо проведення Олімпіади надсилайте на електронну адресу [email protected]

На фотографіях – професор ОНПУ Олександр Валентинович Дрозд вручає грамоти та дипломи нашим переможцям олімпіади.