Науковець ДНУЗТ здобув премію Дніпропетровської обласної ради

За результатами експертної оцінки та відкритого голосування Сороці Максиму присуджено Премію Дніпропетровської обласної ради у категорії «Захист навколишнього природного середовища»

30 серпня, 2018
картинка

Дніпропетровська обласна рада другий рік поспіль проводить конкурс на визначення осіб із числа молоді області для відзначення за досягнення  в різних сферах життя, професійній діяльності та активну участь у розбудові регіону.

Цього року два молодих вчених Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна були висунуті на присудження Премії Дніпропетровської обласної ради: Ольга Валеріївна Леоненко у категорії «За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху» та Максим Леонідович Сорока в категорії «За внесок у розвиток зеленої модернізації економіки області, впровадження зелених ідей, ведення зеленого бізнесу, захист навколишнього природного середовища».

За результатами експертної оцінки та відкритого голосування на сайті Обласної Ради старшому науковому співробітнику ГНДЛ «Охорона навколишнього середовища на залізничному транспорті» Сороці Максиму Леонідовичу враховуючи багаторічну природоохоронну діяльність було присуджено Премію Дніпропетровської обласної ради у категорії «Захист навколишнього природного середовища».

Спільнота університету вітає лауреата премії з перемогою та бажає сили і наснаги до нових «зелених» звершень!

Голова РМВ ДНУЗТ

Інна Олександрівна Гордєєва