Університет запрошує на навчання! Кафедра ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФОРМАТИКИ

Кафедра ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФОРМАТИКИ функціонує з 1969 року і здійснює підготовку за освітньо-професійними програмами.

30 травня, 2022
main

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ

«ІНСТИТУТ ПРОМИСЛОВИХ І БІЗНЕС ТЕХНОЛОГІЙ»

Кафедра ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФОРМАТИКИ

Кафедра ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФОРМАТИКИ функціонує з 1969 року і здійснює підготовку за освітньо-професійними програмами:

Освітній ступінь «Бакалавр»:

•  «КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БІЗНЕСІ»: спеціальність «126-Інформаційні системи і технології»
  •  «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МОДЕЛЮВАННЯ В ЕКОНОМІЦІ»: спеціальність «051-Економіка».

Освітній ступінь «Магістр»:

• «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МОДЕЛЮВАННЯ В ЕКОНОМІЦІ»: спеціальність «051-Економіка».

Освітньо-професійна програма «КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БІЗНЕСІ»

спеціальність «126-Інформаційні системи і технології»

Програма спрямована на забезпечення практичних навичок з питань розробки, дослідження і впровадження інформаційних систем та технологій з метою оптимізації функціонування бізнесу з урахуванням його специфічних особливостей.

Освітньо-професійна програма «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА МОДЕЛЮВАННЯ В ЕКОНОМІЦІ»

спеціальність «051-Економіка».

Програма акцентована на формування компетентностей, які забезпечують вирішення завдань, що виникають в різних сферах економіки з використанням комп'ютерних методів оптимального управління та інформаційних технологій. Програма орієнтована на сучасні дослідження в галузі економічних дисциплін, інформаційних технологій, розробки програмних продуктів, моделювання і прогнозування.

Сучасні комп’ютерні класи та лекційні аудиторії:

На кафедрі функціонують 3 оновлені комп’ютерні класи і лекційна аудиторія з сучасним програмним забезпеченням та мультимедійним обладнанням.

Поглиблене вивчення програмування у безкоштовній школі програмування «БЕГ»:

Школа програмування «БЕГ» заснована на кафедрі економічної інформатики у 2012 році та функціонує на безоплатній основі. Метою створення цієї школи була підготовка студентів для участі в олімпіадах і конкурсах з програмування, що у подальшому підвищує шанс працевлаштування до провідних IT-компаній. Від Вас потрібно лише бажання навчатися!

Використання «хмарних технологій» для онлайн-навчання

Навчальний процес на кафедрі активно спирається на систему адаптивного онлайнового навчання з використанням хмарного сервісу. Це надає студентам та їх батькам можливість доступу до:

• навчально-методичної літератури;
  • наукової літератури
  • результатів поточної успішності, тобто журналів з оцінками;
  • розкладів занять і консультацій викладачів;
  • організації конференцій, практики та дипломування.

Працевлаштування:

Випускники кафедри користуються успіхом: їх запрошують на роботу до банківських установ, фірм, ІТ-компаній, робота в яких є престижною і високооплачуваною.

Підприємства-роботодавці: Luxoft, Daxx, Інтерпайп, Centravis, Epam, SoftServe, PrivatBank, Otpbank.

Проведення майстер-класів провідними практикуючими фахівцями

Кафедра запрошує провідних фахівців підприємств, банківських установ, ІТ-організацій і своїх успішних випускників для проведення майстер-класів зі студентами старших курсів.

Це наближає процес підготовки до реальних умов і надає деякий досвід розробки і впровадження проектів реальної тематики.

Співпраця з Гданським політехнічним університетом:

• отримання "подвійного диплому";
  • стажування для студентів та викладачів;
  • обмін досвідом;
  • підвищення рівня іноземної мови;
  • реалізацію спільних проектів.

Насичене студентське життя:

Щороку, 1 березня, кафедра традиційно відзначає свій День народження, який об’єднує студентів, викладачів, випускників. Крім цього, в університеті постійно проводяться інші заходи, де ви можете реалізувати свої творчі здібності.

Презентації спеціальностей:

Презентація 051