Cоціальна програма EducationUA

EducationUA – це соціальна програма, спрямована на матеріальну підтримку обдарованих українських студентів

29 листопада, 2019
картинка

EducationUA – це соціальна програма, головною метою якої є матеріальна підтримка обдарованих українських студентів.

Організатори вирішили провести конкурс повторно, оскільки минулого разу (конкурс тривав з 22 квітняпо 31 липня 2019 року) було виконано усі умови і досягнуто позитивні результати. Двоєпереможців проекту отримали призові сертифікати по 10000 гривень. Ці гроші буливикористані для оплати за навчання в українських закладах вищої освіти.

Новий стартпрограми передбачає участь ще більшоїкількості спонсорів, а значить і більші призовівиплати.

Прийняти участь у конкурсі може кожен студент будь-якого українського закладу вищої освіти.

Для цього треба написати невеличку аналітичну роботу на запропоновану тему іоформити реєстраційну заявку на сайті.

УВАГА: УЧАСТЬ В КОНКУРСІ АБСОЛЮТНОБЕЗКОШТОВНА!

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії:

SMMdriver (//smmdriver.com/education-ua/);

KarnoEnergy (//karnoenergy.com.ua/educationua/);

AutoFrom (//autofrom.com.ua/education-ua/).

Більше інформації про умови конкурсу і особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців.

У Вас виникли запитання? Знайти відповіді на них Вам допоможуть контактні дані:

+380635781878 (щоденно з 10:00 до 18:00)

З повагою, організатор проекту EducationUA, Віктор Купріянець – засновник сервісу дляпросування Інстаграм SMMdriver.

З повагою, рада молодих вчених ДНУЗТ