Засідання стипендіальної комісії

24.09.2020р. відбулося чергове засідання, на якомуобговорювалось питання виплат академічної стипендії.

29 вересня, 2020
стипендия

Двадцять четвертого вересня у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбулося чергове засідання стипендіальної комісії, яке очолив перший проректор Боднар Борис Євгенович. У заході взяли участь члени стипендіальної комісії, серед яких: декани факультетів, співробітники структурних підрозділів і представники студентської профспілки. Під час засідання було обговорено поточний стан виплат академічної стипендії в університеті.

Наприкінці заходу перший проректор, Борис Євгенович, подякував учасникам засідання за плідну та оперативну роботу у вирішенні низки важливих питань і відзначив, що виплата стипендій завжди знаходитиметься під особистим контролем керівництва університету.