КОШТОРИСНО-ДОГОВІРНА СПРАВА – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ

29 червня, 2022

КОШТОРИСНО-ДОГОВІРНА СПРАВА – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ

В Навчально-науковому центрі розвитку професійної освіти (ЦРПО) університету закінчився черговий курс з підвищення кваліфікації слухачів за напрямком «Кошторисно-договірна справа і ведення виконавчої документації в будівельній організації з використанням програми АВК».

Навчання відбувалось в очному режимі. Заняття проводить досвідчений, висококваліфікований фахівець-викладач Галич Євгеній Григорович. Захист випускних робіт відбувся також в очному режимі.

Заняття наступної групи плануються з вересня 2022 року після сформування групи. З питань щодо запису на курси звертатись за телефоном (056) 373-15-77. Директор ЦПРО Патласов Олександр Михайлович, методист Григоренко Людмила Олександрівна.