КОШТОРИСНО-ДОГОВІРНА СПРАВА – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ

22 червня 2021 року в Навчально-науковому центрі розвитку професійної освіти (ЦРПО) університету закінчився черговий чотиримісячний курс з підвищення кваліфікації.

29 червня, 2021
qew

КОШТОРИСНО-ДОГОВІРНА СПРАВА – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ

22 червня 2021 року в Навчально-науковому центрі розвитку професійної освіти (ЦРПО) університету закінчився черговий чотиримісячний курс з підвищення кваліфікації слухачів за напрямком «Кошторисно-договірна справа і ведення виконавчої документації в будівельній організації з використанням програми АВК».

Заняття наступної групи почнуться з вересня 2021 року. З питань запису на курси звертатись за тел. (056) 373-15-77.

Навчання ведуть досвідчені фахівці під керівництвом високодосвідченого викладача – Галича Є. Г. в он-лайн режимі, та (або) в аудиторіях ЦРПО, в залежності від епідемічної ситуації.