З Новим роком та Різдвом

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим

28 грудня, 2018
НГ

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна.

Від щирого серця вітаємо Вас, шановні колеги та друзі, з наступаючим Новим роком та Різдвом! Бажаємо вам міцного здоров'я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серце любов'ю, надією та вірою!

Віримо, що в Новому році Вас очікують 12 місяців здоров'я, 53 тижня щастя, 365 днів блага, 8760 годин удачі, 525600 хвилин успіху і 31536000 секунд кохання! Щастя Вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім'ї. Тепла і світла у вашій оселі!

Ректорат та органи студентського самоврядування

Дніпровського національного

університету залізничного транспорту