День відкритих дверей на факультеті УПП

27 листопада, 2018
Картинка

В рамках Дня відкритих дверей факультет «Управління процесами перевезень» відвідало близько 100 школярів і випускників коледжів міста та області. Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами відбулась презентація спеціальностей факультету, умов вступу та перспектив навчання в університеті, а також екскурсія в лабораторію організацію руху поїздів.

Родзинкою Дня відкритих дверей на факультеті УПП була логістична бізнес-гра з управління ланцюгом постачань. Дві команди майбутніх студентів прийняли участь у грі, під час якої змогли ознайомитись з основами та особливостями організації логістичного ланцюга доставки товарів від виробника до споживача. По закінченню учасники команди були нагороджені пам’ятними сертифікатами учасника логістичної бізнес-гри.