День відкритих дверей відбувся

Зустріч майбутніх студентів з керівництвом університету, деканами викладачами. Родзинка зустрічі – представники Студентської Ради

27 листопада, 2017
новость

25 листопада 2017 р. Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна проводив день відкритих дверей.

Крім традиційної зустрічі з керівництвом університету, деканами факультетів та провідними викладачами в цей день усі гості мали можливість поспілкуватися з представниками Студентської Ради.

Присутні дізналися про факультети та спеціальності, ознайомилися з правилами прийому, поцікавилися думкою про університет студентів, що зараз навчаються. Всі бажаючи відвідали незвичайну фотозону з реальним залізничним приладдям та змогли доторкнутися до майбутньої професії.

Якщо Ви з якоїсь причини не змогли відвідати цей цікавий захід, не сумуйте! Чекаємо Вас на наступних Днях відкритих дверей