Міжнародна співпраця

Міжнародний центр експертів найвищої категорії, м. Ганжоу (Шаосін), Китай, підписав з університетом меморандум про взаємодію та співпрацю

27 березня, 2018
Авватар

22 березня 2018 року у Дніпровському національному університеті залізничного імені академіка В. Лазаряна відбулася зустріч ректора університета О.М. Пшінька зі Стівеном Фенгом, генеральним директором міжнародного центру експертів найвищої категорії, м. Ганжоу (Шаосін), Китай.

У ході зустрічі Стівен Фенг виказав великий інтерес до співпраці з нашим університетом у науковій, освітній та прикладній діяльності. Міжнародний центр експертів найвищої категорії, м. Ганжоу (Шаосін), Китай, у особі Стівена Фенга, підписав з університетом меморандум про взаємодію та співпрацю.

Підписаний меморандум є першим кроком у розбудові стосунків між університетом та бізнес-колами Китаю, та відкриває нові можливості у інтеграції університету до міжнародних наукових, освітніх та бізнесових структур.