Феномен волонтерства: відгук у ЗМІ

Конференція «Феномен волонтерства у дискурсах і наративах історії і культури кінця ХХ – початку ХХІ ст.» у репрезентації ЗМІ

26 червня, 2017
volonteers_1

Міжнародна науково-практична конференція «Феномен волонтерства у дискурсах і наративах історії і культури кінця ХХ – початку ХХІ ст.», яка відбулася у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна 14 квітня 2017 року, стала відома широкому загалу завдяки висвітленню у засобах масової інформації, зокрема, явище волонтерства стало темою для обговорення в ефірі програми «Наживо» на 51 каналі.

Від університету до участі у програмі була запрошена завідуюча кафедрою «Філологія та переклад», доктор філософських наук, професор Власова Тетяна Іванівна.

Ефір програми – за посиланням.