Підсумки радіодиктанту

9 листопада відзначається День української писемності та мови. Традиційно, починаючи з 2000 року, у цей день проходить Всеукраїнський диктант національної єдності.

24 листопада, 2017
diktant

Популярність радіодиктанту щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків. Девіз радіодиктанту 2017 року – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

Задля спільної мети зібрались студенти та викладачі ДНУЗТ (усього – 90 осіб). Починаючи з 12 години, всі охочі долучитись до Всеукраїнської акції почали збиратись в ауд. 314. Таким чином, наш університет став однією із помітних локацій написання диктанту.

Радіодиктант під назвою «Наші пісні» прозвучав на Першому каналі Українського радіо о 12:30. Його склав спеціально до Дня мови і прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Після прослуховування тексту, усі бажаючі могли здати роботу на перевірку викладачам кафедри українознавства або ж перевірити самостійно після того, як буде оприлюднено його текст в Інтернеті.

Серед тих, хто здав роботу, найкращі результати показали:

• Бутенко Яна (гр. ТЕ 1411),
  • Гапоненко Ганна (гр. ЕП 1411),
  • Степура Оксана (гр. ТЕ 1411),
  • Вєтух Світлана (гр. УЗ 1713),
  • Манелова Любов (гр. ЕП 1411),
  • Карабут Юлія (гр. ЕП 1411),
  • Логвин Юлія (гр. УА 1711),
  • Глоба Дмитро (гр. УЗ 1711),
  • Компанієць Ростислав (гр. УЗ 1712),
  • Окороков Андрій Михайлович (завідувач кафедри УЕР),
  • Гришечкіна Тетяна Сергіївна (кафедра «Вища математика»),
  • Вернигора Роман Віталійович (декан факультету УПП),
  • Марценюк Лариса Володимирівна (кафедра економіки та менеджменту).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у досягненні мети!