Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту

У нашому університеті відбулась 79 науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту»

24 травня, 2019
картинка

16-17 травня в нашому університеті проходила 79 Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку залізничного транспорту»

Мета конференції – сприяння розвитку залізничного транспорту в Україні, розповсюдження результатів наукових досліджень та обмін передовим досвідом в області залізничного транспорту між фахівцями і науковцями.

Конференція проведена в рамках пленарного засідання і доповідей учасників конференції на відповідних секціях:

1. Експлуатація і ремонт локомотивів.
  2. Удосконалення конструкції та технології ремонту вагонів.
  3. Неруйнівний контроль на залізничному транспорті.
  4. Динаміка рухомого складу та безпека руху поїздів.
  5. Електропривод транспортних засобів.
  6. Електричний транспорт.
  7. Транспортні системи та транспортні технології перевезень.
  8. Автоматизовані системи управління на транспорті.
  9. Залізнична колія.
  10. Транспортне будівництво.
  11. Екологічна безпека.
  12. Матеріалознавство і технологія матеріалів.
  13. Економіка та управління транспортними системами.
  14. Гуманітарна складова підготовки кадрів.
  15. Інжиніринг криз та ризиків у сфері транспортних послуг

Компанії-партнери конференції: Корпорація «ДЕТАЛЬ ВАГОН ГРУПП», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», АТ «Дніпропетровський стрілочний завод», Tabor Debica Sp.z.o.o.

Оргкомітет конференції висловлює подяку за фінансову підтримку у проведенні конференції мережі інтернет-магазинів MOYO.

З повагою, рада молодих вчених ДНУЗТ