Вітаємо переможців

Підсумки II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Транспортні технології»

24 квітня, 2017
Олимпиада

У Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна 11-14 квітня 2017 р. пройшов II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Транспортні технології». Дніпро прийняв студентські команди із Луцька, Тернополя, Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Сєверодонецька та Маріуполя! 49 студентів з 14 ВНЗ України змагались за перемогу в трьох турах:

1) Вирішення задач

2) Конкурс інноваційних проектів «Транспорт майбутнього»

3) Комп’ютерне тестування

В індивідуальному заліку призові місця посіли наступні студенти:

І Сагіров Георгій Володимирович – Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

ІІ Томах Анастасія Олександрівна – Харківська національна академія міського господарства імені О.М. Бекетова та Харченко Ігор Сергійович – ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»

ІІІ Романенков Владислав Вадимович – Харківський національний автомобільно-дорожний університет та Мирончак Дар’я Петрівна – Запорізький національний технічний університет

В конкурсі інноваційних проектів перемогла команда «Колеса» в складі:

– Томах Анастасії Олександрівни (Харківська національна академія міського господарства імені О.М. Бекетова),

– Харченка Ігоря Сергійовича (ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»),

– Шевчука Віктора Сергійовича (Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулія),

– Монастирської Лілії Євгеніївни (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка),

– Кіріоненко Катерини Павлівни (Національний авіаційний університет)

Протягом Олімпіади учасники також ознайомились із технологічним процесом одного із новітніх підприємств країни – «Інтерпайп-сталь», особливостями організації транспортних процесів, що забезпечують металургійне виробництво. Колесо огляду на Монастирському острові, найдовша в Європі набережна, Європейська площа та Європейський бульвар, Історичний музей та музей АТО залишили у гостей міста гарні спогади про Дніпро.