Проведена Міжнародна науково-практична конференція

24 квітня, 2017
konferenciya

14 квітня 2017 р. в ДНУЗТ ім. ак. В. Лазаряна відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Феномен волонтерства в дискурсах і наративах історії та культури кінця ХХ - початку XXI ст.»

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту
імені академіка В. Лазаряна

За участі:

Ризький технічний університет

Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса

Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького

Дніпропетровська обласна рада

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укртрансакад»

Громадська організація Єдиний волонтерський Центр Дніпропетровської області

У роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Феномен волонтерства у дискурсах і наративах історії і культури кінця ХХ – початку ХХІ ст.» взяли участь представники університетів, громадських організацій, державних структур. Свої матеріали для публікації надіслали вчені з різних країн: Китаї, Латвії, Білорусії, Польщі та різних міст України.

Представники державних структур та громадських організацій взяли активну участь у роботі конференції, зокрема: заступник голови Обласної Ради – Куюмчян Мгер Санасарович, начальник обласного Управління з питань захисту прав споживачів – Кислейко Юрій Валерійович, а також Песін Борис Феліксович, Наджах Ахмедов, Васюк Олексій, Ліна Сергієва, Єфременкова Тетяна Сергіївна.

Роботаконференціїпроходила за наступними напрямами:

• концептуальні проблеми дослідження феномену волонтерства;

• роль соціокультурного дискурсу в аналізі феномену волонтерства;

• волонтери, гендер і громадянське суспільство;

• можливості медіа у сфері волонтерського руху.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

За матеріалами конференції буде видано монографію.