Університет успішно прийняв участь в проекті OER4Ukraine

У рамках проекту OER4Ukraine, що фінансується в рамках програми Ukraine Digital, який виконується в Університеті Лейбніца в Ганновері під керівництвом бібліотеки технічного університету (TIB)...

23 грудня, 2022
Новости 4к (2)

У рамках проєкту OER4Ukraine, що фінансується в рамках програми Ukraine Digital, який виконується в Університеті Лейбніца в Ганновері під керівництвом бібліотеки технічного університету (TIB), Інституту фотограметрії та геоінформатики (IPI), пропонується серія відео лекцій англійською та українською мовами про аналіз зображень, як так звані "Відкриті освітні ресурси" (OER).

Англійську версію створив професор Франц Роттенштайнер з ІРІ, яку професор Вікторія Гнатушенко переклала українською.

Вікторія Гнатушенко очолює кафедру інформаційних технологій та систем в Українському державному університеті науки і технологій, та працює в ІРІ як запрошений науковець з травня 2022 року.

Новина на сайті проекту