Запрошуємо до участі у проекті Scholarship в Україні

Scholarship в Україні – це практика виплати стипендій обдарованим студентам. Призовий фонд конкурсу 63 000 грн.

23 вересня, 2019
Картинка

Розпочато IVконкурс в межах соціального проекту "Scholarship в Україні"з призовим фондом 63 000 грн.

Scholarship в Україні це практика виплати стипендій обдарованим студентам, запозичена з досвіду західних країн. Отримувач гранту визначається шляхом проведення конкурсу, в ході якого студенти подають свої роботи.Проект є соціальним і проводиться успішними бізнесами в цілях підтримки освіти у країні.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який студент, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

В межах проекту "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти.Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця отримають грошові призи у 5000 грн та 1000 грн у відповідності з кожної номінації.

Студенту необхідно написатианалітичну статтюна одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скринькудля оцінки жюрі.

З умовами та темами конкурсу можна ознайомитися на сторінках проекту грантонадавачів:

І грант «Оффлайн кредити VS онлайн кредити»;

ІІ грант «Кращі кейси європейського страхування: як вони можуть бути корисні Україні?»;

ІІІ грант «Фінансова грамотність громадянина як запорука фінансового добробуту держави»

Мета даного конкурсу підвищення рівня фінансової грамотності української молоді.

З цього приводу відбулась прес-конференція, яку можна переглянути за посиланням.

Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проекту

З повагою, рада молодих вчених ДНУЗТ