Міжнародні підприємства відчиняють свої двері випускникам ДІІТу

Випускники ДІІТу мають можливість працевлаштуватись не тільки в Україні, але і в Європейському Союзі

23 липня, 2018
20180719_093438

19 липня 2018 року на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбулася робоча зустріч представників іспанської компанії Electren S.А. з ректоратом, студентами та випускниками кафедри «Інтелектуальні системи електроспоживання» університету. Представники компанії виявили зацікавленість у працевлаштуванні випускників ДІІТу. За результатами зустрічі був підписаний меморандум о взаєморозумінні який передбачає співпрацю в напрямках стажування студентів та працевлаштування випускників університету.

В рамках зустрічі була проведена співбесіда та попередній відбір випускників, які виявили намір працювати в Європейському Союзі. Іспанські колеги відмітили високий рівень підготовки студентів нашого університету.