Вітаємо студентів факультету ПЦБ!

21 березня 2017 р. відбулась наукова конференція в Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

23 травня, 2017

Вітаємо студентів факультету ПЦБ!

21 березня 2017 р. відбулась  наукова конференція в Харківському національному університеті будівництва та архітектури в рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Будівництво та архітектура»

Студентка гр. 654М Лебединська Марія представила наукову роботу на науковій конференції в Харківському національному університеті будівництва та архітектури в рамках конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Будівництво та архітектура» (21 березня 2017 р.).

Її наукова робота була відзначена дипломом ІІІ ступеня.

25-26 квітня 2017 р. студентка Гуріна Л. успішно виступила в ХНУБА і колектив кафедри гідравліки та водопостачання Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна одержав подяку від ректорату ХНУБА за високий рівень підготовки студентських наукових робіт.

Підготувала інформацію: ас. Савіна О. П.

Посилання на кафедру