Покращення на кафедрі військової підготовки

Повністю оновлена та відремонтована аудиторна база кафедри, гуртожиток казарменого типу і курсантська їдальня були продемонстровані голові Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенантові Миколі Малькову.

22 жовтня, 2020
аватар

Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков під час робочої поїздки до Дніпропетровщини відвідав кафедру військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби Дніпровського національного університету залізничного транспорту. Очільник Служби оглянув оновлену навчально-матеріальну базу.

До початку навчального року особовий склад кафедри зробив великий обсяг робіт. Повністю оновлено та відремонтовано аудиторну базу кафедри: створено три нові аудиторії з комп’ютеризованими автотренажерами, надсучасними інтерактивними дошками, іншим навчальним обладнанням. Відремонтовано гуртожиток казарменого типу. Курсантська їдальня зазнала капітального ремонту та повного переобладнання.

Голова Адміністрації генерал-лейтенант Микола Мальков нагородив найкращих військовослужбовців заохочувальними відзнаками та цінними подарунками, та урочисто перерізав символічну стрічку оновленої курсантської їдальні.

У заходах взяли участь: командувач оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко, ректор ДНУЗТ Олександр Пшінько, проректор ДНУЗТ Анатолій Радкевич, командири окремих підрозділів, особовий склад.

Довідка.

Кафедра військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби готує офіцерів тактичного рівня для Державної спеціальної служби транспорту і служби військових сполучень Міністерства оборони України.

Освітній рівень –  БАКАЛАВР, термін навчання – 4 роки.

Підготовка військових фахівців проводиться за такими спеціальностями:

ЗАЛІЗНИЧНИЙ ТРАНСПОРТ

Спеціалізація: Відновлення та будівництво об’єктів національної транспортної системи.

Спеціалізація: Морально-психологічне забезпечення підрозділів Держспецтрансслужби.

БУДІВНИЦТВО та ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ

Спеціалізація: Відновлення та будівництво штучних споруд на об’єктах національної транспортної системи;

Спеціалізація: Будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загального призначення.

ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Спеціалізація: Організація військових перевезень i управління на залізничному транспорті

ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ

Спеціалізація: Експлуатація та ремонт техніки Держспецтрансслужби.