День відкритих дверей - Open Day

19 лютого, Український державний університет науки і технологій провів день відкритих дверей.

22 лютого, 2022
1

Було представлено новий заклад вищої освіти, а також, ми розповіли про наші факультети і спеціальності.
Під час дня відкритих дверей, всі охочі мали можливість поспілкуватись зі студентами, деканами факультетів, та задати їм запитання.
Окрім цього, перший проректор університету професор Анатолій Радкевич та голова студентської ради Марія Звяга розповіли про переваги вступу да нашого ЗВО, а відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Сергій Байдак розповів про особливості вступної кампанії, а також відповів на запитання абітурієнтів та їх батьків.

Дякуємо вам за те, що відвідали наш день відкритих дверей.
Будемо чекати на вас наступного разу

Дякуємо вам за те, що відвідали наш день відкритих дверей.

Будемо чекати на вас наступного разу