Премія Дніпропетровської обласної ради

Премія надається за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону. Розмір кожної премії до 15 000 грн.

21 березня, 2018
Авватар_ДОР

Кандидат має бути громадянином України віком від 14 до 35 років включно.

Молодий, активний та сприяєш розвитку регіону і впровадженню нових ідей для вирішення проблем області?

Молодий педагог, науковець, громадський діяч або волонтер?

Маєш успіхи у спортивній діяльності та популяризуєш здоровий спосіб життя?

Захищаєш довкілля, аби наші діти дихали чистим повітрям?

Правдиво висвітлюєш інформаційні події та намагаєшся вивести журналістику на якісно новий рівень?

ПОДАЙ ЗАЯВКУ НА ОТРИМАННЯ ПРЕМІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ І ОТРИМАЙ ДО 15 000 ГРН!

З 15 БЕРЕЗНЯ по 16 КВІТНЯ у Молодіжному Центрі Дніпропетровщини за адресою м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2, приміщення Будинку культури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 3 поверх.

Подання пропозицій щодо кандидатів на отримання премій з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.

Детальна інформація тут.