ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті»

21 лютого, 2018
фото_объява

Згідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017 року та відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 року №1410 та зареєстроване у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 року за
№ 2207/22519), Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна призначено базовим навчальним закладом з проведення другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті» 2017-2018 навчального року.

Запрошуємо команди переможців І-го туру (3-4 учасники) взяти участь у
ІІ-му турі олімпіади, що відбудеться 17-20 квітня 2018 року в нашому університеті.

Конкурсні завдання складаються на основі Проекту Стандарту вищої освіти з підготовки бакалаврів за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами транспорту)» та включають тестові питання і задачі з наступних дисциплін:

• логістика;
  • дослідження операцій в транспортних системах;
  • вантажні перевезення: організація вантажної та експлуатаційної роботи;
  • транспортне право;
  • взаємодія видів транспорту;
  • основи теорії транспортних процесів та систем;
  • пасажирські перевезення.

ІІ тур олімпіади буде проводитись у три етапи: І – вирішення задач (письмово), ІІ – конкурс «Транспорт майбутнього», ІІІ - тестування з дисциплін.

Просимо надіслати на адресу Оргкомітету електронною поштою анкети учасників ІІ туру олімпіади до 15 березня2018 року, оформлені відповідно до «Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду», Ваші пропозиції щодо конкурсних завдань, а також кандидатури до складу журі олімпіади.

День заїзду учасників олімпіади та керівників команд - 17 квітня 2018 року. Реєстрація буде проводитись з 800 години в ауд. 452.

Усім учасникам олімпіади при собі обов’язково мати студентський квиток, паспорт, оригінал анкети учасника та інженерний калькулятор.

Проживання у гуртожитку (орієнтовна вартість – 80 грн/добу для студентів та 80-200 грн/добу для викладачів) або готелі за кошти учасників олімпіади.

Проїзд від залізничного вокзалу до зупинки «Транспортний університет» трамваєм №1 або маршрутним таксі №№ 101, 109. Від автовокзалу – маршрутним таксі № 146.

Наша адреса: 49010, м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

Відповідальний секретар Олімпіади: к.т.н., доцент Мозолевич Григорій Якович, контактні телефони: (роб.) +38-056-793-19-21, (моб) +38-099-622-72-66, +38-068-857-29-46, електронна пошта (e-mail): [email protected].

Свої відгуки, зауваження та пропозиції щодо проведення Олімпіади надсилайте на електронну адресу [email protected]
Збірник задач до ІІ туру олімпіади.