Університет запрошує на навчання! Спеціальність 132 – Матеріалознавство

Кафедра покриттів, композиційних матеріалів і захисту металів (ПМ і ЗМ )Кафедра матеріалознавства та термічної обробки металів

20 квітня, 2022

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

ІНСТИТУТ  ПРОМИСЛОВИХ ТА БІЗНЕС ТЕХНОЛОГІЙ

Факультет якості та інженерії матеріалів

Спеціальність 132 – Матеріалознавство

Кафедра покриттів, композиційних матеріалів і захисту металів (ПМ і ЗМ )
Кафедра матеріалознавства та термічної обробки металів

Наш світ неймовірно багатогранний та різноманітний! Він грає всіма кольорами, він автомобілями на величезній швидкості мчить автострадами, літаками обганяє звук у небі. Сучасні колосальні потоки інформації потребують використання новітньої потужної комп’ютерної техніки.

Цей темп життя ставить нас у все більш жорсткі рамки, ця швидкість вимагає від нас зростаючої міцності та надійності.

А людина любить надійність. І комфорт. Безвідмовну комп'ютерну техніку, стрімкий безпечний автомобіль, біосумісний імплант, м'яку ніжну тканину, затишний дім ...

Ось ми й наблизилися до суті всіх речей.

Найважливішим при виготовленні виробу є правильний вибір його матеріалу. Безперервний прогрес науки і техніки, розробка та освоєння прогресивних технологій вимагає поліпшення наявних матеріалів, створення нових і, навіть, принципово нових матеріалів із заданим комплексом властивостей, в тому числі композиційних, порошкових, наноматеріалів, різних функціональних і захисних покриттів.

Саме цим займаємося ми та  пропонуємо навчити Вас!

Отримання та пресування порошків

Деталі, отримані методом порошкової металургії та дослідження їх мікроструктури

Знаючи склад матеріалу, Ви зможете прогнозувати його структуру та властивості та керувати ними. Ви дізнаєтеся "як це працює", що таке "мікроструктура", як пов'язані хімічний склад, структура та властивості матеріалу, як це застосувати!

Сz-Si+Al

Сz-Si+Zr; х500

Мікроструктура напівпровідникового кремнію

Мікроструктура ливарного алюмінієвого сплаву, що деформується

Ми вручимо Вам найпотужніший інструмент впливу на структуру та, як наслідок, властивості матеріалів – термічну обробку! Варіюючи параметри нагрівів та охолоджень при термічній обробці, ви змусите будь-який матеріал змінюватися від дуже пластичного до найміцнішого, задовольняючи найвибагливіші вимоги споживачів.

Термічна обробка литва та пружин

Термічна обробка з індукційного та електроконтактного  нагріву

Термічна обробка з плазменого та лазерного нагріву

Ви будете спроможні на базі відомих матеріалів  створити принципово нові унікальні матеріали, саме ті, яких так потребує людство!

Ольга Коміссарчук, Dalian Univercity of Technology та газари

Підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю 132-Матеріалознавства за денною та заочною формами навчання здійснюють:

Кафедра покриттів, композиційних матеріалів і захисту металів (ПМ і ЗМ )

Кафедра матеріалознавства та термічної обробки металів.

Вчимося разом творити майбутнє!

Презентації спеціальностей:

Буклет 132 Матеріалознавство

Презентация МтаТОМ

Презентація ПМІЗМ

Контактна інформація:

Приймальна комісія, вул. Лазаряна, 2, м. Дніпро, 49010, Україна. Приймальна комісія розташована в к. 261 Нового навчального корпусу.

Відбіркова комісія інституту промислових та бізнес технологій (НМетАУ), пр.Гагаріна, 4, к.151.

Телефони: +38(063) 370-42-94, +38(056) 776-61-30 , (056) 793-19-15,
E-mail:       [email protected]

Заступник декана з профорієнтаційної роботи
доцент Аюпова Тетяна Анатоліївна