Вітаємо з Днем Науки!

19 травня, 2023
Новости 4к

З нагоди Дня науки в Україні

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій являється основою економічного зростання буд-якої держави світу. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього.

Україна є державою з високим рівнем освіти і науки. Навіть у період воєнного стану наукові та науково-педагогічні працівники сумлінно продовжують розвивати освітньо-науковий фронт.

Український державний університет науки і технологій має чимало науковців, які через свої наукові здобутки відомі не тільки в Україні але і далеко за її межами.

З нагоди Дня науки в Україні, що припадає на 20 травня, нагороджено:

1. Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти»:
  • ЗЕЛІКМАНА Владислава Давидовича, професора кафедри управління фінансами, облікової аналітики та моніторингу бізнесу;
  • ПІНЧУК Валерію Олександрівну, завідувача кафедри енергетичних систем та енергоменеджменту.
  1. Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України:
  • КАПІЦУ Михайла Івановича, директора навчально-наукового інституту «Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту»;
  • ПЕТРЕНКА Віталія Олександровича, в.о. завідувача кафедри інтелектуальної власності та управління проектами.
  1. Грамотою міністерства освіти і науки України:
  • ЗАВГОРОДНЮ Олену Олександрівну, професора кафедри міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін;
  • ТЮТЬКІНА Олексія Леонідовича, завідувача кафедри транспортної інфраструктури.
  1. Подякою Міністерства освіти і науки України
  • ОКОРОКОВУ Юлію Іванівну, методиста навчально-методичного відділу навчально-наукового центру забезпечення якості освіти.
  1. Грамотою Голови Дніпропетровської обласної ради:
  • РИБАЛКУ Романа Володимировича, заступника директора навчально-наукового інституту «Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту», доценту, кандидатові технічних наук;
  • ОСТАПЕНКА Ігора Сергійовича, начальника кафедри військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту, полковнику;
  • РЕЙДЕМЕЙСТЕРА Олексія Геннадійовича, завідувача кафедри вагонів та вагонного господарства, доценту, кандидатові технічних наук;
  • БОБУХА Олександра Сергійовича, в.о. завідувача кафедри обробки металів тиском імені академіка О.П. Чекмарьова, доценту, кандидатові технічних наук;
  • ШИШКО Юлії Вікторівні, доценту кафедри енергетичних систем та енергоменеджменту.
  1. Подякою міського голови Дніпровської міської ради:
  • МАРКУЛЯ Руслана Володимировича, начальника науково-дослідної частини,кандидатові технічних наук;
  • МАЗОРЧУКА Володимирва Федоровича, доценту кафедри ливарного виробництва, кандидатові технічних наук;
  • БЕЗШКУРЕНКА Олексія Георгійовича, доцента кафедри теоретичних основ металургійних процесів, кандидатові технічних наук;
  1. Подякою Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації:
  • БІЛОГО Олександра Петровича, доцента кафедри ливарного виробництва, кандидатові технічних наук;
  • ГРИШИНА Олександра Михайловича, доцента кафедри теоретичних основ металургійних процесів, кандидатові технічних наук;
  • МАЛОГО Євгена Івановича, професора кафедри металургійного палива та вогнетривів, доктору технічних наук.
  1. Подякою голови адміністрації Соборного району Дніпропетровської міської ради:
  • АРПУЛЯ Сергія Вікторовича, доцента, кандидата технічних наук, декана факультету управління енергетичними та економічними процесами;
  • БОЙЧЕНКА Андрія Миколайовича, завідувача галузевої науково-дослідної лабораторії «Охорона навколишнього середовища на транспорті»;
  • ГАНУША Василя Івановича, старшого викладача кафедри машинобудування;
  • КІМСТАЧ Тетяну Володимирівну, старшого викладача кафедри матеріалознавства та термічної обробки металів;
  • ШАПТАЛУ Олександра Івановича, старшого наукового співробітника кафедри військової підготовки спеціалістів Державної служби транспорту Українського державного університету науки і технологій.
  1. Дипломом та грошовою нагородою переможцям конкурсу Національної академії наук України «На здобуття премій для молодих учених та студентів ЗВО за кращу наукові роботи у 2022/2023 навчальному році» нагороджено:
  • БЄЛІКОВА Софію Іванівну, аспірантку кафедри транспортна інфраструктура Українського державного університету науки і технологій;
  • МІРОШНИКА Віталія Анатолійовича, старшого викладача кафедри транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій;
  • СІРОВА Сергія Анатолійовича, студента групи ХТ03-19 кафедри металургійного палива та вогнетривів Українського державного університету науки і технологій;
  • БЛУДЕНКА Олега Юрійовича, студента групи МЕ04-18, студента кафедри електрометалургії імені академіка М.І. Гасика Українського державного університету науки і технологій.
  • БОНДАРЕНКО (ПЕТРОСЯН) Наталія Костянтинівна, асистентка кафедри транспортна інфраструктура Українського державного університету науки і технологій.
  1. Грамотоюпереможцям конкурсу Національної академії наук України «На здобуття премій для молодих учених та студентів ЗВО за кращу наукові роботи у 2022/2023 навчальному році» нагороджено:
  • СИТНІКА Романа Сергійовича, аспіранта кафедри інформаційних технологій і систем Українського державного університету науки і технологій;
  • ПОРТНОМУ Віталію Вікторовичу, МЕ04-18, студента кафедри електрометалургії імені академіка М.І. Гасика Українського державного університету науки і технологій.

Вітаємо наших переможців конкурсу, наукових, науково-педагогічних працівників, молодих вчених, нашого університету з Днем науки!

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та успіхів у професійній діяльності. Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України.

З повагою,

Ректорат університету.