Університет запрошує на навчання! Кафедра «Технології машинобудування»

Кафедра »Технології машинобудування» здійснює підготовку бакалаврів і магістрів в галузі знань 13 Механічна інженерія за спеціальністю 131 – Прикладна механіка.

19 травня, 2022
Новости 4к

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ «ІНСТИТУТ ПРОМИСЛОВИХ І БІЗНЕС ТЕХНОЛОГІЙ»

КАФЕДРА "ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ"

Спеціалізації, за якими ведеться підготовка технологів – машинобудівників:

Кафедра здійснює підготовку бакалаврів і магістрів в галузі знань 13 Механічна інженерія за спеціальністю 131 – Прикладна механіка.

Спеціалізація, яку ви отримаєте:

• Технологія машинобудування (спеціальність – прикладна механіка) група ІМ.

За якими освітньо-професійними програмами ми готуємо фахівців?

Підготовка студентів здійснюється згідно до акредитованих освітньо-професійних програм, а саме:

Бакалаври:

• Технологія машинобудування (група ІМ): денна / заочна форма навчання.

Магістри:

• Технологія машинобудування (група ІМ): денна / заочна форма навчання

Чому саме ми?

Все частіше зустрічається термін «Індустрія 4.0», який підкреслює перехід людства до четвертої промислової революції. Технології - основа «Індустрії 4.0», без них неможлива трансформація промислового виробництва. Згідно визначень Вікіпедії (//ru.wikipedia.org/wiki/Четвёртая_промышленная_революция) серед компонентів явища є кіберфізичні системи, до яких відноситься одна з технологій - 3D друк, через зміни зникають та з’являються нові професії, наприклад – інженер 3D друку. Однак цим напрямком технології не вичерпуються.

В учбовому процесі задіяні сучасні обробні центри ведучої  верстатобудівної кампанії HAAS Automation IncC, США, комплекси швидкого прототипування та лазерного різання, робототехнічні системи.

На кафедрі працює Учбово-виробничий центр інноваційних технологій в рамках договору з компанією DELCAM (Велика Британія), яка є ведучим світовим розробником CAD/CAM-систем.

Студенти мають можливість проводити наукові дослідження в лабораторіях механічної, струминно-абразивної, електроерозійної, магніто- та електроімпульсної обробки матеріалів а також на базі учбово-дослідницького центру з аналізу фізико-механічних, триботехнічних властивостей поверхонь деталей машин та приймати участь у олімпіадах, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, стажуванні у провідних ВНЗ світу.

Випускники кафедри отримують сучасну фахову підготовку в галузі комп’ютеризованих і робототехнічних технологій, інформаційного забезпечення та інженерії мехатронних систем у машинобудуванні і можуть працювати в таких галузях як авіа- і ракетобудування, важке машинобудування, інструментальне виробництво, менеджмент і маркетинг металорізального обладнання, сільгоспмашинобудування та ін.

(лабораторія кафедри технології машинобудування створена в рамках проекту «Industry 4.0»)

В рамках співпраці з європейськими країнами, за проектом «Industry 4.0», на кафедрі технології машинобудування створено лабораторію «Віртуальне виробництво», а до учбового процесу регулярно залучаються кваліфіковані фахівці для консультацій та проведення практичних занять на обладнанні лабораторії по засвоєнню адитивних технологій;

Переваги навчання на кафедрі технології машинобудування:

• Наші студенти вивчають прогресивні технології обробки матеріалів, у відповідності до сучасного стану науки та техніки. Крім цього, в навчальному процесі використовуються: інноваційне обладнання. оснащення та інструменти.

• У відповідності до сучасних потреб промисловості студенти вивчають комп’ютерне 3D моделювання просторових форм, а також можливості IT-технологій у машинобудуванні. Окремою перевагою є вивчення технологічного дизайну машин і інженерії поверхонь.

• Окремо слід відзначити можливість навчання студентів з вадами слуху.

(учбовий процес на кафедрі технології машинобудування)

Можливості студентів кафедри технології машинобудування:

Студенти кафедри технології машинобудування ННІ ІПБТ можуть:

• отримати сучасну, цікаву та затребувану на ринку праці професію;
  • приймати участь у міжнародних грантових проектах;
  • приймати участь у програмах обміну студентами з закордонними ВНЗ;
  • проходити навчання в «паралельному» режимі та отримати два диплома;
  • отримати допомогу з працевлаштуванням після успішного завершення навчання.

Презентації спеціальностей:

Буклет для шкіл

Буклет для коледжів

Випуск 11 каналу «Ким стати?»

Контактна інформація.

зав. каф., к.т.н., доц. Гришин Володимир Сергійович