Меморандум про співпрацю

18 серпня, 2021
4

До Українського державного університету науки і технологій з робочим візитом завітав президент Асоціації «Українська асоціація проектних організацій» Вадим Олійник та відбулася його зустріч з виконуючим обов’язки ректора доктором технічних наук, професором Олександром Пшінько. Під час зустрічі університету було вручено Свідоцтво №1 «Про асоціативне членство». Вадимом Олійником та Олександром Пшінько було підписано Меморандум про співпрацю між Українським державним університетом науки і технологій та Асоціацією «Українська асоціація проектних організацій».