ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

Збірник задач ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)»

17 березня, 2020
1

Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна призначено базовим навчальним закладом з проведення другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології (за видами)» 2019-2020 навчального року.

Запрошуємо команди переможців І-го туру (3-4 учасники) взяти участь у ІІ-му турі олімпіади, що відбудеться в нашому університеті.

Конкурсні завдання складаються на основі Стандарту вищої освіти з підготовки бакалаврів за спеціальністю        275 «Транспортні технології (за видами)» та включають тестові питання і задачі з наступних дисциплін:

• логістика;
  • дослідження операцій в транспортних системах;
  • вантажні перевезення: організація вантажної та експлуатаційної роботи;
  • транспортне право;
  • взаємодія видів транспорту;
  • основи теорії транспортних процесів та систем;
  • пасажирські перевезення.

ІІ тур олімпіади буде проводитись у два етапи:

І – вирішення задач (письмово)

ІІ – тестування з дисциплін.

Завантажити збірник задач