Університет запрошує на навчання! кафедра "Фінанси та економічна безпека"

Освітньо-професійні програми: "Фінанси, банківська справа та страхування", "Економічна психологія", "Управління фінансово-економічною безпекою"

15 квітня, 2022
finance

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
«ДНІПРОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНФРАСТРУКТУРИ І ТРАНСПОРТУ»

Кафедра "Фінанси та економічна безпека"

Освітньо-професійні програми, за якими виконується підготовка фахівців на кафедрі «Фінанси та економічна безпека»:

Освітній ступінь «Бакалавр»:

Освітньо-професійна програма «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітньо-професійна програма «Економічна психологія» спеціальність 053 «Психологія»

Освітній ступінь «Магістр»:

Освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітня програма «Управління фінансово-економічною безпекою» спеціальність  073 «Менеджмент»

Де затребуваний наш випускник:

Банки:

• менеджер із фінансового лізингу, менеджер  із надання кредитів;
  • фахівець з ведення реєстру власників іменних цінних паперів;
  • фахівець з депозитарної діяльності;
  • фахівець з фінансово-економічної безпеки;
  • фахівець-організатор торгівлі на ринку цінних паперів;
  • бухгалтери та касири-експерти.

Страхові компанії:

• менеджер (управитель) із страхування;
  • менеджер із пенсійного недержавного страхування;
  • менеджер із допоміжної діяльності у сфері страхування;
  • страхові агенти

Фінансові посередники:

• менеджер із грошового посередництва;
  • менеджер із допоміжної діяльності у сфері фінансів;
  • менеджер (управитель) із фінансового посередництва;
  • дилери (біржові торговці за свій рахунок) та брокери (посередники) із заставних та фінансових операцій (фахівець з біржових операцій;
  • фахівець з управління активами;
  • фахівець-організатор торгівлі на ринку цінних паперів);

Підприємства, корпорації:

• фінансовий аналітик;
  • менеджер із допоміжної діяльності у сфері фінансів;
  • фахівець з корпоративного управління;
  • фахівець з фінансово-економічної безпеки;
  • бухгалтери та касири-експерти.

Державні фінансові органи:

• інспектори державних фінансових органів (державної фіскальної служби, державного казначейської служби, фінансового управління, Державного Пенсійного фонду );
  • фахівці з державного фінансового контролю.

Навчальний процес здійснюється за акредитованими програмами, які відповідають міжнародним стандартам. На ОПП «Фінанси банківська справа та страхування» завжди є державне замовлення за ОКР «бакалавр», «магістр». Студенти мають змогу в межах міжнародних проектів проходити навчання та стажування за кордоном, кращі з яких мають можливість навчатися безкоштовно

Кафедра запровадила програму «2Д Дипломи» з Вищою школою управління охороною праці в м. Катовіце (Польща), де з 2020 року вже навчаються магістри і бакалаври. Абітурієнти мають можливість отримати два дипломи про вищу освіту: Український та Європейський.

Впроцесі навчання в університеті студенти активно беруть участь у науковій роботі, олімпіадах, науково-практичних конференціях та приймають участь в різноманітних практичних кейсах, конференціях при цьому отримують сертифікати що підвищує їхню конкурентоздатність на ринку праці.

Презентації спеціальностей:

Освітньо-професійна програма «Фінанси, банківська справа та страхування» (бакалавр)

Освітньо-професійна програма «Економічна психологія»

Контактна інформація:

Адреса: м. Дніпро, вул. Лазаряна 2, ДНУЗТ, кафедра «Фінанси та економічна безпека», ауд. 253

Тел. кафедри: моб. (096)-365-33-80

Зав. кафедри: Головкова Л.С. (066)-965-44-73