Вітаємо з Днем Студента!!!

День студента – це Ваше перше професійне свято!

14 листопада, 2018
Картинка

Шановні студенти!

Вітаємо Вас з Днем студента і хочемо побажати вірити в себе і прагнути до мрії, не залишати своїх надій і сподівань, свідомо вчитися і поповнювати свій чемоданчик потрібними знаннями, присвячувати себе цікавим і веселим захопленням, позбавлятися від ліні і страху, натхнені любов'ю і летіти назустріч щастю.

Бажаємо, щоб кожна сторінка Вашого підручника була захоплюючою сценою з цікавого роману. Щоб іспити перетворилися на зустріч старих добрих друзів, яким є, що пригадати,  навіть якщо ви будете згадувати забуті формули, незнайомі закони і невивчені правила. Пройде всього кілька років і саме нам належить будувати нові міста, вчити дітей, створювати витвори мистецтва та завойовувати для країни перші місця в світі! Бажаємо Вам вчитися побільше, але не забувати про відпочинок, завжди бути задоволеними своїм життям і оточеними вірними друзями!

Ректорат, органи студентського самоврядування

Дніпропетровського національного університету